De Sennheiser HD 439 is een awesome koptelefoon voor de muziekliefhebber. De combinatie van goede audio kwaliteit en comfort leider ertoe dat de koptelefoon weinig concurrentie heeft van andere modellen rond deze prijsrange.
Mooi helder geluid en vooral de earcups en de headband zijn geweldig. Na de koptelefoon lang op hebben gehad worden je oren niet warm wat heel fijn is. Hij drukt ook niet hard op de bovenkant van je hoofd. De bas had van mij wat duidelijker aanwezig mogen zijn.
Ben zeer tevreden met deze koptelefoon op een paar puntjes na. Zo heeft de koptelefoon geen volumeregelaar, maar dat hoeft niet perse een probleem te zijn. Wat ik wel problematisch vind, is dat het volume niet max is op telefoon (max volume=niet max koptelefoon). Probleem ligt in Android/spotify. Toch jammer.
Pluspunten
Erg mooi geluid
Zit lekker op het hoofd
Een kort en een lang snoer meegeleverd
Minpunten
Op m'n Sony telefoon i.c.m. Spotify kan het volume niet erg hard.
In vergelijking met mijn Razer Electra klinkt deze koptelefoon meer open. Heeft wat minder bas en klinkt niet zo vol als ik het graag gewild had. Als de oordoppen wat meer geklemd hadden (als je de oordoppen op je oren drukt merk je het) was er beter geluid.
Goede headset, mooi egaal geluid. Geen overstemmige brommende bass waardoor het middenlaag mooi blijft. Moet hem wel een tijdje gebruiken voor hij écht goed tot zijn recht komt (denk aan een maandje met een uurtje per dag gebruik). Tot die tijd zal hij echter ook al goed klinken!
Pluspunten
Goed geluid / Goede drivers(speakers) / Modbaar / Kabel afneembaar