Hele mooie lens compact en een groot bereik en ook nog stof en vocht werend afgewerkt.
Letop: Deze werkt niet met een EF-M converter op de eos M modellen. Onze M3 raakt er van op tilt slaat vast en gaat dan uit!!! Met 3 exemplaren getest.
Pluspunten
Bereik van 16 t/m 300mm
stof en vocht werend
Redelijk goed AF
Beeldstabilisatie is goed en geen overbodige luxe
Minpunten
Werkt alleen op EF-s modelen niet op EF-M met converter
(niet zo goed tegen elementen beschermd als L series (is de prijs ook naar)
De lens voelt stevig aan en werkt gemakkelijk. De kwaliteit van de foto's zijn goed. De autofocus werkt goed. Enige minpuntje is als je de zonneklep omgekeerd op de lens doet dan zit die in de weg van de zoom ring, maar je kan hem er makkelijk afhalen.
Mijn hoge verwachtigingen over dit objectief, zijn ruimschoots ingelost. Scherpe beelden over het gehele zoombereik en een fantastische image stabilisator. Moet wel gebruikt worden op een crop camera .
- positief verrast van lens: fotoshoot mee gedaan en wonderbaarlijk mooie foto's mee kunnen trekken.
- ideale lens voor familie pics en als all round lens, mits enkele kleine opofferingen kan deze me toch goed bekoren;
- voor portretten en shoots zal ik het bij m'n 17-55 2.8 houden
Pluspunten
zoombereik + macro-mogelijkheid
voortreffelijke fotokwaliteit
kwaliteit foto's beter dan verwacht
Minpunten
tegengestelde draairichting zoom
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Heb jij ook een Tamron 16-300mm F/3.5-6.3 Di II VC PZD (Canon)?