Prijs
Deze Creative koptelefoon is een gesloten Bluetooth koptelefoon. Hij heeft een ronduit uitstekende prijs; bezoek aan de lokale Mediamarkt (Utrecht) leverde op dat Bluetooth weinig gevraagd wordt door klanten. Men had zegge en schrijve twee Bluetooth koptelefoons, beiden boven de 120 euro. De goede prijs is de
belangrijkste reden voor mij om voor de WP-300 te kiezen. De volgende optie is volgens de Tweakers.net Pricewatch een Philips dingetje dat achter de oren haakt, voor vijftien euro extra. Dat is voor mij geen optie, ik wilde een koptelefoon.
Kenmerken
Dit is een gesloten koptelefoon. De onderdelen die op je oor vallen, zijn vrij klein (hoogte 6,5 cm, breedte 4,5 cm). Dit is dus geen model dat over je oren valt.