Portal 1 is voor mij een simpel begin voor de verhaallijn van portal 2.
De game is voor mij leuk om te spelen, maar na een keer of twee ben je hm wel zat. Je hebt nog wel de bonuslevels welke wel echt uitdagend zijn. Pluspunt!
De verhaallijn is op zich wel te doen, maar het haalt naar mijn mening het zeker niet bij de andere games van Valve.
De besturing vindt ik best gaaf, vooral het gooien van cubes vindt ik geweldig. Helaas heeft Valve dit in portal 2 verwijderd 😥.
Ook is portal een lichte game dus zelfs op mijn oude laptop kan ik deze game op high draaien met rond de 35 fps.
Het geluid in de game is gewoon goed, maar het kan natuurlijk altijd beter.
De prijs vindt ik voldoende, maar eigenlijk had de prijs wel iets lager...
Leuke game met veel grappige elementen. Nadeel is dat het spel vrij kort is en de puzzels niet al te uitdagend. Ik heb echter door de humor en de sfeer genoten van het spel en zeker op het einde met een brede lach de credits zitten kijken.