Veel functies, goede beeldkwaliteit en makkelijk te bedienen.
Duidelijke beeld, fijne buitencamera
Uitstekende beeldkwaliteit, prima nachtlicht. Makkelijk te bedienen via de app. Installeren is een fluitje van een cent.
De Imou Cruiser Triple hangt onder mijn afdakje bij de zijdeur en presteert goed in verschillende weersomstandigheden. Dankzij de IP66-certificering is hij volledig stof- en waterdicht; hij heeft al heel wat regenbuien doorstaan zonder problemen. De dubbele wifi-ondersteuning (2.4GHz en 5GHz) zorgt voor een stabiele en snelle verbinding, zelfs als het signaal wat verder weg is.
Opslag gebeurt lokaal op een microSD-kaart tot 512GB, zonder dat je een abonnement nodig hebt – dat scheelt weer kosten. De active deterrence met spotlight, rood-blauwe flitslampen en luide sirene werkt effectief; bij een detectie gaat alles automatisch aan en schrikt het potentiële indringers af. De bouwkwaliteit voelt stevig en robuust aan. Minpuntje: door zijn grootte en gewicht is hij minder discreet dan kleinere camera’s. Toch een prima product met veel slimme specificaties voor een redelijke prijs – ik ben tevreden!
De installatie van de Imou Cruiser Triple is eenvoudig en snel. Je sluit hem aan, downloadt de app en kunt direct beginnen. De handleiding is duidelijk en helpt bij de eerste stappen. Het design is groot en robuust, wat zorgt voor een stevige uitstraling, maar maakt subtiele plaatsing lastig. De app biedt veel functies, maar vraagt wat tijd om alles te ontdekken. Lijndetectie en inbraakdetectie werken goed bij vaste camera’s, maar niet bij de beweegbare variant. Always-on opname is een groot voordeel: je hoeft niet de hele opname door te nemen om een specifieke gebeurtenis te vinden. Een betrouwbaar systeem met enkele verbeterpunten.