Ik gebruik deze set ter vervanging van een 2.1 computerspeaker setje bij gamen en muziek luisteren. Dus niet voor tv/films kijken. Ik heb voor een soundbar gekozen omdat ik naast de monitoren geen ruimte voor speakers heb en de bass van standaard 2.1 pc speaker setjes niet mooi vind.
Het grootste pluspunt is dat de subwoofer er mooi uitziet en echt echt echt mooie volle lage tonen geeft, uit een relatief kleine subwoofer, voor een relatief lage prijs (€270 bij OTTO). Het geluid is echt heel mooi, en dat terwijl ik er vlak voor zit.
De set is een beetje gebrekkig in middentonen en de laagste volume stand is iets aan de hoge kant. Het bassvolume is ook maar regelbaar in 3 standen. Soms is de bass te zacht of te luid. Er mogen van mij nog wel een paar standen bij. Ook mis ik nog een hogere bass stand.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!