Gemiddelde gebruikersscore
In de basis is er niets mis met deze deurbel; goede camera, makkelijk te monteren en de push-notificaties waren sneller dan bij m'n vorige Ring deurbel. Maar, er is een grote maar: eigenlijk alles wat deze deurbel beter zou kunnen maken dan de concurrentie valt tegen.
Februari 2023 Smart doorbell van Gigaset gekocht. Prima service gehad. Maar.... op 25 maart 2024 ontving ik een mail met de mededeling: Gigaset Smart Home/Care stopt met zijn diensten vanaf 29 maart 2024
En inderdaad, de drukknop werkt fysiek nog wel, maar de app niet. Clouddienst werkt niet langer, opnemen van beelden en live kijken en praten werkt niet meer. Je ontvangt dus ook geen melding meer op je telefoon wanneer er wordt aangebeld.
Zelfs inloggen op je account werkt niet meer. Je krijgt de melding: Gigaset Elements service has been turned off.