![]() |
Videoreview - 300 euro aan invoerapparatuur! - Logitech MX Mechanical en MX Master 3S Review We testen Logitechs MX Mechanical-toetsenbord: een mechanische versie van zijn MX Keys. Daarnaast vergelijken we de MX Master 3S-muis met voorganger MX Master 3. |
Ik gebruikte al 2 jaar een MX keys fullsize keyboard maar miste toch het mechanische. Ik wisselde dan ook zo nu en dan tussen de MX Keys en mijn oude mech toetsenbord. Kon het niet laten om de MX Mech aan te schaffen. Erg fijn toetsenbord en geen spijt.
Prettig en compact toetsenbord dat je kan gebruiken voor meerdere computers. Typt nog iets fijner dan de niet-mechanische variant, maar is iets hoger (minder ergonisch). Er zit geen dedicated insert-toets op. Die had ik liever gezien i.p.v. dedicated volume up/down knoppen.
Bolt dongle werkt prima, maar heb je al de MX Master muis dan heb je dus twee USB poorten bezet. Connectivity met Bluetooth is natuurlijk ook een optie.
Jammer dat Logitech in de EU nog steeds geen ANSI layout aanbied.
Fijn mechanisch toetsenbord, ik vind hem heerlijk typen en hij gaat makkelijk mee in de tas.
Op zich prima toetsenbord, maar persoonlijk vind ik hem minder prettig typen dan mijn andere toetsenborden. Bijvoorbeeld een andere low-profile bordje: https://tweakers.net/pricewatch/964361/sharkoon-purewriter-tkl-kailh-blue-qwerty-us.html Hij typt namelijk wat zwaarder, maar tactile bump en de bottom-down is prettig.
De layout is vervelend wanneer je ANSI gewend bent.
Erg fijn toetsenbord, lekker gevoel van een mechanisch toetsenbord verpakt in een handzaam pakketje!
Deel je ervaringen en help andere tweakers!