De Viper Ultimate Quartz roept de troetelbeertjes op tijdens gemoedelijke gaming sessies. Wanneer je meer verlangt, weet de muis dit ook te leveren. Onder zijn roze uitstraling schuilt een dikke Focus+ (Pixart PMW3399) optische sensor. Gemaakt voor competitieve gaming sessies.
Pluspunten
Focus+ optische sensor = Pixart PMW3399.
Heerlijke optische sensor.
Ambidexter-ontwerp: voor zowel links- als rechtshandige.
Handig basisstation.
Mooie combo van lichtgewicht en stevig.
Snelle optische switches (L- en R-knop).
Batterijduur.
Kawaii!
Minpunten
De duimknoppen zijn wat klein.
Ik vind de muis minder fijn op een harde ondergrond.
Had hiervoor een Logitech G Pro Wireless als daily driver.
Vergeleken met de Logitech vind ik dit muis voor mezelf een betere keuze.
Beter/fijnere vorm, iets lichter, langere batterij duur en een handige dock.
Een goeie upgrade zeker als je van een G Pro Wireless komt.
One of the best!
Voor de volle prijs zou ik deze muis niet kopen, de dock heeft bekend veel issues met goed liggen en laad dus vaak niet op. De batterij van de muis zelf gaat met 1-2 dagen gamen op of sneller als je hem op een hoge polling rate hebt staan.
Voor de rest is het een fijne formfactor voor de meeste mensen, rgb is altijd leuk en de feel van de onderdelen voelt als kwaliteit.
Wat een onding. Doet wat een muis moet doen, maar daar is ook alles mee gezegd. Heb hem nu een half jaar, en sinds een paar weken heb ik dat de muis om de paar uur de verbinding verliest. Het enige wat dan nog helpt is de USB RF stick te resetten. Verder is de batterijduur slecht, max 2 (werk) dagen. De DPI knop zit op de onderkant, wat qua design niet handig is. Verder is het laadstation vrij waardeloos. Het gebeurt regelmatig dat de pinnen niet goed contact maken en hij dan niet oplaadt. Het design slaat ook nergens op, het is heel lastig om de pinnen te vinden, zeker in het donker. En als hij wel laad gaat dat heel traag. Waarom niet gewoon een QI pad ofzo? Zit je de volgende dag met een muis die niet werkt. En micro USB? In 2023? Wát een miskoop zeg.
Fijne muis met een stand-out feature: Wireless zonder (merkbare) vertraging! Ook is hij erg licht, zelfs vergeleken met bedrade muizen.
De dock heeft wel een bekend probleem waar de contactjes vies worden en hij niet meer laad, gewoon even schoonmaken (wattenstaafje oid) en hij werkt weer.
Fijne muis met enige tekortkomingen. Ik heb 'm na iets meer dan een jaar geretourneerd omdat hij niet lekker oplaadt. Dit blijkt een probleem van de nieuwe variant te zijn en niet zozeer een probleem van de oudere variant. Razer heeft er zelfs een FAQ voor gemaakt...
Zeer goede muis voor dagelijks gebruik, maar bovenal natuurlijk om te gamen. Met 72 gram is deze muis een goede optie voor de fanatieke fps gamer. Ik raad wel aan om hem met korting te halen.
Hoge kwaliteit, precieze bewegingen en het design ziet er strak uit. Zonder het docking station is het opladen wel minder elegant. Tijdens prime-days van amazon voor €68,07 gekocht, wat een zeer goede deal is.
Leuke muis, wel redelijk prijzig. Voor mij interessanter omdat ik al een Deathadder V2 Pro had en graag een dock wilde.
In tegenstelling tot de DA heeft deze Viper geen bluetooth, alleen te gebruiken met de dongle.
Dat werkt in principe wel prima.
Pluspunten
De muis voelt erg prettig wat betreft de materialen
De performance is top, veel instellingsmogelijkheden
Accuduur is goed, opladen gaat makkelijk en snel met inbegrepen dock
Minpunten
Geen knop voor het scrollwiel (heeft de mini variant bijvoorbeeld wel)
De skates zijn laag/dun en oneven, schuren nogal (kennelijk een bekend probleem met dit model)
Ik denk dat het persoonlijk is maar ik kan niet aan de vorm wennen ookal heb ik de G Pro gehad.
Viel tegen dat de dock er niet bijzat terwijl dat op de foto stond. (Schuld van Amazon)
Heb hem teruggestuurd en ga denken over een andere muis.
Goede muis met fijne sensor, bouwkwaliteit is redelijk en kon beter. Wireless werkt perfect ook gaat de accu lang.
De dock werkt naar behoren. De muis heeft iets te kleine zij knoppen en de scroll wheel maakt veel lawaai tijdens naar boven scrollen.
-Software had makkelijker gemogen
-Geen infinity scroll
Pluspunten
optische sensor
goede accu gaat lang mee
bouwkwaliteit is goed
dock werkt
Minpunten
zij knoppen zijn iets te klein (niet voor mensen met kleinere handen)
Prima muis. Maar niet voor grote handen. Dock is handig. Accuduur top.
Software is om gek van te worden. Maar als dat eenmaal draait, is het prima.
De instelmogelijkheden van de extra knoppen vielen lelijk tegen. Bij Logitech en Steelseries was dat bijvoorbeeld een stuk beter geregeld.
Ik had de Razer Viper al maar nu ook zonder draad. Fantastische muis en voor mij veel fijner dan de Logitech G Pro. Die heb ik na een week weer verkocht. Die vond ik veel te glad en met te hoog.
De muis is lekker licht en schuift soepel over het bureau. De dock heeft een led rand die je kunt instellen dat hij de batterij status weergeeft. De muis licht prima in de hand. Enige nadeel is dat de prijs toch wel erg hoog is.
Pluspunten
Licht
Schuift heel smooth
Licht fijn in de hand
Docking station met leds die de batterij status weergeven
Dit was voor mij toch echt de eerste muis in 30 jaar waar ik binnen een uur kramp en polsklachten van kreeg. Waarschijnlijk omdat hij te smal is en te laag is aan de polskant.
Zonde, want verder was het wel een prima ding... maar minder geschikt voor grote handen.
Pluspunten
Optische switches hopelijk duurzamer dan die Omron-troep
Prima accuduur, vooral vergeleken met andere draadloze muizen
In fps niet te onderscheiden van een goede bedrade muis
De beste muis die ik ooit heb gebruikt! Comfortabel, licht en accuraat. Ik heb een hoop muizen geprobeerd maar de Viper is voor mij de beste.
Is deze versie beter dan de bedraade versie? Ja, maar als je kijkt naar prijs kwaliteit vind ik de bedraade versie beter in verhouding.
Pluspunten
Comfort
Gewicht
Sensor
draadloos
RGB of helemaal neutraal zwart zonder zichtbaar logo
Minpunten
Prijs kwaliteit verschil tussen de bedraade versie is het niet waard.
Perfecte draadloze muis. Klein beetje aan de grote kant, maar dat wordt mooi gecompenseerd door z'n 76 gram. Software is ook goed op een rijtje. Accuduur gaat gemakkelijk een week mee met gamen.