Gemiddelde gebruikersscore
Geweldige muis met uitgebreide customization en goede kwaliteit en precisie. Je kan alleen het scrollwheel niet switchen van detent (stops) naar free-spin, maargoed, een luxeprobleem :)
Al met al, topmuis! Denk niet dat ik ooit nog naar iets anders switch.
Minder prettig dan verwacht.
Zeer geschikte muis voor grote handen. Ondanks dat hij op meerdere websites als middelmatige lengte wordt aangegeven is hij zeer breed en hoog. Verlichting is fel bij aansluiten, maar met software lager te zetten!
Ik neem alles terug over de bouwkwaliteit van de muis want na 2 week kraakt hij aan alle kanten... Na 3 weken komen er ook nog sensor problemen bij die de muis onbruikbaar maken.
Fijne muis met mooie RGB. Wel is de T3 toets key standaard ingesteld op ''terug gaan''. Als je op een website zit en je duimpalm tikt er op dan ga je terug. Kan vervelend zijn wanneer je een uitgebreid iets aan het typen bent bijvoorbeeld. Verder functioneert de muis goed.
Voor de prijs (€60) prima.
2 muizen besteld, 1e muis had na 2 jaar een defect scrollwiel. Andere muis begaf de RGB verlichting het ineens na 3 weken.
Gelukkig wel top service vanuit Roccat (daar ook besteld), net buiten garantieperiode alsnog beiden gratis vervangen zonder terugsturen.
Na een maand gebruik erg blij met deze Kone Aimo. scrollwiel is erg fijn in gebruik ook links en rechts scrollen zoals de G502 dat kon lekker clicky. Echter mis je de 'scroll wheel unlock' zoals de G502 dat bijvoorbeeld wel heeft.
Lekker breed, super voor groten handen.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!