Schrijf review
Reviews door gebruikers
Scoreverdeling
Gemiddelde gebruikersscore
4,7
4.5 van 5 sterren
Er zijn nog geen productreviews van deze uitvoering, bekijk hieronder de reviews van de andere uitvoeringen.
3 reviews - Pagina 1 van 1
De Coole master CK530, het kleine of grote broertje van de CK550. Het is maar hoe je het bekijkt... Een kleine ramplank met de blauwe CK-530-GKGL1-US. (Blue Switch) Gateron switches. Met zijn kleine bouw en rubberen pootjes een mooi pareltje op jouw werkplek en of bureau in huis.
Pluspunten
- Lengte kabel
- Gewicht en formaat
- Software en bouw
- Accuraat
Minpunten
- kleur verschil in toetsen
- Klikgeluiden vooral bij snel typen kan als zeer vervelend worden beschouwd op kantoor
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)
Product gekocht
Cooler Master CK530 - Brown Switch (Qwerty US)
Gebruik hem zelf met dempers, typt iets fijner en iets stiller. Redelijk zwaar, zie ik als plus. Makkelijk schoon te houden. Met de dempers en op een 5mm neopreen deskpad relatief stil. Een hele kermis aan backlight modes incl 4 presets. Moest me er wel even in verdiepen.
Pluspunten
- fijne aanslag
- zwaar
- uniek design
Minpunten
- backlight modes bedienen beetje omslachtig
Eindoordeel
4 van 5 sterren (Goed)
Product gekocht
Cooler Master CK530 - Brown Switch (Qwerty US)
Na lang zoeken kwam er eindelijk weer een nieuw TKL toetsenbord met Brown switches op de markt. De stevige bouw, strakke afwerking en Gateron Brown switches maken dit toetsenbord tot een mooi product voor de prijs!
Pluspunten
- Robuust/hoge kwaliteit materiaal
- Ziet er strak uit
- Verlichting in de toetsen
- Gateron Brown switches
- TenKeyLess
Minpunten
- Geen losse aansluiting maar helaas een vaste USB kabel
Eindoordeel
5 van 5 sterren (Uitstekend)