Prima camera voor een uitstekende prijs. Het configuratiegemak laat soms te wensen over, als het werkt dan werkt het.
Software heeft nog wat kinderziektes en de cloud only mentaliteit is een afknapper.
De camera is leuk geprijsd, maar de app heeft nog wat werk nodig.
De app werkt snel en is gebruiksvriendelijk. De camera doet wat ze moet doen en doet dit goed. Alle instellingen zijn handig en een welkome toevoeging. Gelukkig zijn deze opties beperkt, zodat het geheel overzichtelijk en begrijpelijk is. Voor huis-, tuin- en keukengebruik voldoet de camera daarom uitstekend.
Ik heb de MiniO getest in combinatie met de C6T 360 graden camera en een Alarm Hub van Ezviz. De camera voldoet deels aan mijn verwachtingen; het beeld is duidelijk, ook 's nachts maar niet full-HD. De camera heeft ingebouwde bewegingsdetectie en een microfoon en speaker voor communicatie.
De camera heeft het ooit super gedaan. Alleen geeft de camera sinds 2 maanden continu aan offline te zijn, wat heeeeel raar is. Want de camera staat naast we WIFI-router. Ik heb al 2x contact opgenomen met de klantenservice en die zeggen steeds dat ik de stappen doorlopen moet.
Stap 1, pak het apparaat uit sluit aan via USB. Niks, dat is alleen voor stroom.
Stap 2, Quickstart erbij en app op je telefoon installeren. Online registratie verplicht.
Stap 3, probeer via offline mode van app bij de camera te komen.
Stap 4, stuur het apparaat terug.