Technologie & Milieu

meet-up 4

Op 29 november komen we voor de vierde keer dit jaar samen om tijdens een Tweakers Meet-up dieper een onderwerp in te duiken. Deze keer draait het om Technologie en Milieu, een onderwerp waarvan jullie in een eerdere poll aangaven er veel interesse in te hebben.

Voor deze Meet-up strijken we neer in Rotterdam, in Arminius. Voor vijftien euro ben je verzekerd van een interessante en gezellige avond, inclusief twee consumpties.

De avond zal starten met een drankje en een maaltijd. Hierna zullen er talks plaatsvinden en het programma zal afgesloten worden met een panelgesprek, waarin één stelling behandeld wordt. Na het formele programma is er een borrel waarbij je samen met je medetweakers kan napraten over de avond.

Meet-up IV - Technologie & Milieu

button tickets

Datum: 29 november 2018

Locatie: Arminius

Museumpark 3, 3015 CB Rotterdam

Programma

18.00 - 19.05 Ontvangst met een drankje
19.05 - 19.40 Sabine Oberhuber-Rau
19.40 - 20.05 Tessie Hartjes
20.05 - 20.25 Mux over systeemdenken
20.25 - 22.00 Social en sinterklaas

Sprekers

Sabine Oberhuber-Rau

De eerste spreker kunnen we meteen al bekendmaken, dat is Sabine Oberhuber-Rau. Als medeoprichter van het bedrijf Turntoo houdt zij zich elke dag bezig met de circulaire economie. Zij begeleidt ondernemingen en openbare instellingen bij de ontwikkeling en implementatie van circulaire bedrijfsmodellen, waarbij herbruikbaarheid van producten en grondstoffen centraal staan.

Tessie Hartjes

Tessie Hartjes gaat vertellen over de Lightyear One. De Lightyear One is een in Nederland ontwikkelde, elektrische auto die gebruikmaakt van zonne-energie om het bereik te vergroten. Tessie heeft gestudeerd aan de TU/e met een master in electrical engineering en was een van de medeoprichters van het Drone Café. Je raadt het al: daar komen drones je drankjes brengen.

Emile Nijssen (Mux)

Tijdens de Meet-up zal hij ingaan op het concept 'systeemdenken', iets dat niet direct bij iedereen een belletje laat rinkelen. Systeemdenken is een wetenschappelijke benadering die zich richt op overzicht van het geheel en die afzonderlijke delen altijd binnen die overkoepelende context bekijkt.

Catering en locatie

Bij je kaartje zitten twee consumptiemunten inbegrepen. Op locatie is er een rijsttafel te verkrijgen. Deze kost €13,- en de kosten hiervan zijn voor eigen rekening. Er kan alleen betaald worden met pin. In de omgeving zijn ook nog verschillende eetgelegenheden aanwezig.

Arminius is zowel met de auto, als met het openbaar vervoer, als te voet goed te bereiken. Als je met de auto komt is het makkelijk om te parkeren in parkeergarage Museumpark, deze bevindt zich schuin tegenover Arminus. Hier parkeren kan heel voordelig via speciale parkeerkaarten van de Gemeente Rotterdam, deze zijn hier te bestellen. Uiteraard is parkeren zonder deze parkeerkaart ook mogelijk.

Klik hier voor de routebeschrijving.