Tweakers Developers Summit | 4 december 2024 | @DeFabrique Utrecht

Advertorial

NS

Bij NS ligt de wereld voor je open

NS is actief in de wereld van het openbaar vervoer en houdt Nederland in beweging. Onze reizigers staan in al onze activiteiten op 1, 2 en 3. We werken intensief samen om Nederland voor iedereen bereikbaar te houden. We brengen onze reizigers naar de juiste bestemming en voorzien ze van alle gemak en service. Dit doen we door ze op tijd, veilig en in een schone trein naar hun bestemming te brengen. Maar ook door de mogelijkheid te geven hun fiets te parkeren, een OV-fiets te huren en interessante winkelmogelijkheden te bieden op het station. Gemakkelijk reizen van deur tot deur dus. Om dit te realiseren, zijn we altijd op zoek naar talent, overal in de organisatie.

De reis van morgen begint bij jou

IT bij NS heeft een grote impact op miljoenen Nederlanders. Of je nu bezig bent met het ontwikkelen van een applicatie of je focust op het functioneel beheer van onze werkplekken; je doet het allemaal voor onze reizigers. Wat je rol ook is, bij NS staat de reiziger centraal. Een intuïtief werkende kaartautomaat, wifi en televisieschermen in de trein, actuele reisinformatie via onder andere de mobile NS app en duizenden treinen die veilig en op tijd gepland worden; het is allemaal mogelijk dankzij IT die heel reizend Nederland bereikt. Maar ook achter de schermen raken bijna duizend IT-systemen onze hele organisatie. Van CRM tot logistiek en finance. Jij werkt aan slimme IT-oplossingen met een grote impact.

NS1

Als IT-professional bij NS bedenk je oplossingen voor ingewikkelde problemen en hou je overzicht binnen een 24/7-omgeving. Door agile te werken, maak je de verbinding tussen IT en onze business. Om alle processen in goede banen te leiden, zijn veel verschillende experts nodig: van informatieanalist tot softwareontwikkelaar en van applicatiebeheerder tot testanalist. Kortom, bij ons vind je een unieke werkplek. Welke rol je binnen de IT ook krijgt, bij NS ligt de wereld voor je open.

Key facts

  • De meest gebruikte programmeertalen bij NS zijn Angular, Java, Kotlin, C#, RxSwift en Mendix. Daarnaast Kotlin, Jetpack Compose, Typescript, SwiftUI, RXSwift.
  • In totaal werken er bij NS zo'n 2000 IT-collega's aan alle IT op de trein, de planningssystemen, de NS app en de website en nog veel meer

NS2

NS3