Gemiddelde gebruikersscore
Gekocht om te gebruiken met openhab. De website is zeer slecht. Handleidingen zijn niet compleet. Als je kan spreken over een handleiding. FAQ is incompleet. Je zal het moeten doen met de ondersteuning op het forum. Maar die is ook waardeloos.
Geen enkele problemen mee. Eerst met de standaard software geïnstalleerd. Door mijn gebrek aan linux-kennis was die software verwijderen wat lastiger. De module werkt echter prima samen met mijn OpenHAB 1.7.1
Het Razberry board is rechtstreeks op de Raspberry te plaatsen. Ik gebruik de Z-Way software voor de configuratie in combinatie met m'n eigen Raspberry LamPI oplossing voor het schakelen en dat werkt prima.
Ik gebruik de RaZberry in combinatie met Z-Wave.me en Domoticz (die via HTTP aan Z-Wave.me is gekoppeld). Dat werkt eigenlijk heel goed. In de Z-Wave.me is veel informatie te zien over het Z-Wave netwerk. Alles werkt snel en voor de gevorderde Z-Wave'er is zeker die extra informatie erg handig.
Ik gebruik deze Razberry module uiteraard in combinatie met de Raspberry Pi (Model B) en draai Z-Way icm Domoticz.
De Z-Way software was in het begin gericht op connectiviteit, maar moet toegeven dat dit nu met versie 2.x en met Home Automation User Interface er gelikt uitziet en goed werkt.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!