Schrijf review

Reviews door gebruikers

Scoreverdeling

Gemiddelde gebruikersscore 3,8 4 van 5 sterren
5 van 5 sterren
2
4 van 5 sterren
0
3 van 5 sterren
1
2 van 5 sterren
1
1 van 5 sterren
0
24 juli 2024 Rapporteer
Product gekocht

Razer Opus (Zwart)

Update: na 2 maanden beoordeling aangepast van 4 naar 2 sterren.

De Razer opus (versie eind 2020, met bluetooth 5.0) gekocht voor 110 euro omdat ik qua geluidskwaliteit en comfort goede ervaringen heb met de Razer Barracuda X. De Opus volgt m'n Jabra Elite 85h op.

De Opus heeft een fijn neutraal geluid. Piekvolume is laag. De ANC was redelijk, maar na een paar maanden gebruik problemen mee gekregen. Gebruik in windachtige omgeving zorgt voor ruis, en gesprekken worden niet gefilterd.

Multipairing is een groot gemis en de app is verder erg beperkt. De 5 equalizer presets zijn okay-ish, maar er mist een equalizer met 'schuiven' per range.

De bouwkwaliteit is matig. Voelt kwetsbaar aan en volumeknopje zit een beetje los na een paar maanden.

Pluspunten

  • Neutraal geluid
  • Clean design

Minpunten

  • Geen multipairing
  • Soms moeite met koppelen & verbinding in stand houden
  • Iets minder comfortabel dan voorgaande headphones
  • ANC ondermaats

Eindoordeel

2 van 5 sterren (Slecht)
15 mei 2023 Rapporteer
Product gekocht

Razer Opus (Zwart)

Eigenlijk is bijna alles goed aan deze koptelefoon: Het geluid, het comfort, de batterij. Hij heeft alleen 1 groot minpunt: Er is altijd een best wel aanwezige ruis (static noise) OOK met ANC uitgeschakeld. Bij stillere passages vind ik dit uitermate storend. Daarnaast is de ANC niet heel erg goed als ik het bv. vergelijk met een Sennheiser PXC 550. Vanwege het ruis probleem heb ik hem teruggestuurd, anders had ik hem zeker gehouden/aanbevolen.

Pluspunten

  • Geluidskwaliteit
  • Comfort
  • Batterij

Minpunten

  • Zeer aanwezige ruis (static noise)
  • ANC
  • Minimale instellingen voor geluid

Eindoordeel

3 van 5 sterren (Voldoende)
26 juni 2021 Rapporteer
Product gekocht

Razer Opus (Zwart)

Eenvoudig ontwerp. Comfortabel, goed gebalanceerd geluid. ANC doet het erg goed: van een stadsbus op 5m afstand blijft weinig over. Oplaadkabel is erg kort, de 3,5mm kabel is stevig maar flexibel.

Pluspunten

  • Goed geluid
  • Active noise canceling
  • Accessoires

Minpunten

  • Korte laadkabel

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)
27 juni 2020 Rapporteer
Product gekocht

Razer Opus (Blauw)

De koptelefoon zit erg comfortabel, niet te strak, niet te los. De ANC is uitstekend. Standaard wordt er veel meegeleverd. De Razer Opus app ziet er veelbelovend uit, maar is nog niet af. De bass had wat nadrukkelijker aanwezig mogen zijn, maar dat is per profiel in te stellen.

Pluspunten

  • Geluidskwaliteit is uitstekend
  • De hybride ANC is een prima oplossing
  • Complete set aan kabels en dergelijke meegeleverd
  • Rigide case
  • Uitgebreide codec ondersteuning (AAC & APTX, A2DP, AVRCP, HFP)
  • Automatische pause/play

Minpunten

  • Vooringestelde profielen niet aan te passen in de app
  • Razer app vereist locatiegegevens
  • Gevoelig voor vingerafdrukken
  • Bluetooth 4.2

Eindoordeel

5 van 5 sterren (Uitstekend)

Heb jij ook een Razer Opus?

Deel je ervaringen en help andere tweakers!

Schrijf review