Gemiddelde gebruikersscore
Voor iemand die weinig speelt is dit misschien een goede optie, je hebt een behoorlijk veelzijdige en -zolang hij goed werkt- accurate stick voor een scherpe prijs.
Bij intensief gebruik moet je deze echter absoluut niet kopen, want na korte tijd komen de eerste kuren.
Goede sensor, kan zowel links als rechts gebruikt worden. Echter zijn de knoppen ronduit waardeloos en zijn er ook simpel niet genoeg van op de stick zelf.
Gekocht in april 2023 voor €129,-
Werkt degelijk en heeft genoeg knoppen voor de instapper in games zoals DCS en/of MSFS.
Het heeft wel allemaal een "plastic" gevoel, maar nogmaals. Dit wordt gezien als een prima instapmodel.
Gekocht voor elite dangerous, everspace2 en inmiddels war thunder gespeeld .
joystick ligt goed in de hand en reageert prima. throttle reageert goed en met een anti slip matje geen last meer van schuiven gehad.
Throttle knoppen zijn handig, vooral de xy as bij de wijsvinger, verder redelijk simpel knoppen kunnen toewijzen in de games zelf.
Met Target nog geen ervaring, maar dat gaan we nog ondervinden.
al met al voor mijn gebruik een prima apparaat.
Enige nadeel, ik schiet nog geen deuk in een pakje boter op het moment.
veel oefenen maar ;)
2 knuppels gekocht voor Star Citizen, voor het geld prima spul!
Hiervoor had ik een Thrustmaster T.Flight 4 Hotas, deze was vaak erg of center in roll en yaw.
De T.16000 voelt erg strak in de besturing, lekker veel knoppen. Een min punt is de LED verlichting die alleen aangaat als je de stick beweegt.
Goede X/Y-sensoren maar de RZ-axis gebruikt een lage kwaliteit potentiometer. Na enkele uren was die stuk en dit bleek een vaak voorkomend probleem. Je kan dit herstellen door hem te demonteren, te kuisen en contacten te buigen, maar hierdoor raad ik het model af voor een gewone gebruiker.
Geweldige hotas voor vliegsims, speel er DCS, IL-2 en Elite: Dangerous mee. Voelt veel beter aan dan z'n voorganger, de T-Flight Hotas X.
Eerste impressie review. Een heerlijke stick voor combat sims. Dezr stick stuurt zwaar maar dat geeft wel veel preciesie.
ZEKER EEN AANRADER
Een accurate joystick. De 12 knoppen op de base zijn wel vrij onhandig geplaatst waardoor het gebruik beperkt is. Joystick is geschikt voor zowel rechts en linkshandigen. Kan wel snel stuk gaan. Voelt meer als speelgoed, maar is ook goedkoop.
Dit is mijn eerste HOTAS, dus ik heb geen vergelijkingsmateriaal. Speciaal aangeschaft voor Elite: Dangerous. Door het grote aantal knoppen is het toetsenbord tijdens het spelen alleen nog nodig geweest voor het opgeven van system names in de galaxy map.
Een kwalitatief goede HOTAS om relatief goedkoop in te stappen in de serieuzere sims, met genoeg programmeerbare knoppen om na opstarten alles uit te voeren.
Deel je ervaringen en help andere tweakers!