Reacties (1)

Sorteer op:

Weergave:

Hoi!

Ik zag een reactie van je in de 'Wat verdient een ICT-er' thread over mobile development. Je raadde iemand aan dat zijn maandelijkse salaris van 3200 bruto wel iets omhoog kon (+4-500) als hij bij de grotere jongens ging kijen.

Ikzelf ben al jaren in de mobile space bezig: van Windows Mobile 5 programeren en sinds Android uit kwam daar op bezig. Ik heb voor mezelf en profesioneel zo'n beetje alle systemen in een mobieltje aangeraakt: wifi, bluetooth, gps, graphics, OGL, seamless webapps (waarvan mensen bij grote bedrijven zeggen dat het niet kon; heb ik al de problemen die ze hadden weggewerkt en bepaalde content via HTML wten te laten werken). Ik heb contacten bij Google, heb presentaties gegeven bij conferenties, heb de vierde Google Glass in NL geregeld en net een project gedaan waar ik 10 Glasses naar een fabriek in Zuid Afrika heb gestuurd met een door mij ontworpen, ontwikkeld en geprogrammeerd systeem dat integreert met een ERP systeem zodat mensen op de werkvloer kunnen zien welk boor-bitje ze nodig hebben bij de volgende handeling. Ik haal ook leads binnen die vruchten afwerpen.

Maar ik word denk ik zwaar onderbetaald.

Dus ik vroeg me af welke bedrijven jij danaan zat te denken toen je die kerel aanraadde verder te zoeken. Ik ken berijven als Sogeti, The Mobile Company (ok, daar wil ik niet terecht :P)), Ordina ... heb je toevallig nog andere spelers waar je aan dacht?

Trouwens, al zit ik jaren bij tweakers weet ik niet of er een echte PM functie is, dus als deze reactie global zichtbaar is, zeg het even, dan zal ik hem deleten :)

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn