Synaxion · Standplaats: Eindhoven · 25 mei 2025

SynaxionSynaxion

Synaxion

Afstudeerstage ICT & Business

  • Stage
  • Eindhoven
  • HBO
  • 6 maanden

Functieomschrijving

Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde afstudeerstagiair(e) voor onze ICT & Business afdeling. Tijdens deze stage werk je in een dynamische en innovatieve omgeving, waar je je kennis in praktijk brengt door het uitvoeren van onderzoek en analyse van bestaande ICT-processen. Je helpt bij het ontwikkelen en implementeren van verbeterplannen, werkt samen met verschillende afdelingen en ondersteunt de implementatie van nieuwe technologieën. Met ondersteuning van ervaren professionals ben je verantwoordelijk voor het zelfstandig opzetten en uitvoeren van je studieproject, inclusief documentatie en rapportering van de resultaten. Je volgt een hbo-opleiding in ICT of Business Informatics en je beschikt over sterke analytische en communicatievaardigheden.

Jouw verantwoordelijkheden

  • Het zelfstandig opzetten en uitvoeren van een project dat aansluit bij je studieopdracht.
  • Verzorgen van documentatie en rapporten om de resultaten en voortgang van je project bij te houden.
  • Deelnemen aan teamvergaderingen en actief bijdragen aan discussies.
  • Bijdragen aan de dagelijkse operationele taken van het ICT-team.

Over ons

Synaxion staat voor Synergy & Action, wat de kern vormt van onze dienstverlening. In een steeds veranderende publieke sector zijn wij bij Synaxion dagelijks toegewijd om onze klanten te voorzien van de juiste inzichten voor een efficiënte en effectieve bedrijfsvoering. Door middel van slimme data analyse en strategische adviezen ondersteunen we organisaties om snel en adequaat in te spelen op nieuwe uitdagingen, zodat zij optimaal kunnen presteren en maatschappelijke impact kunnen vergroten.

Over Ons

Over jou

  • Bezig met een opleiding op hbo-niveau in de richting van ICT, Business Informatics, of vergelijkbaar.
  • Basiskennis van IT-systemen, netwerken, en softwareontwikkeling.
  • Ervaring met datawarehouse-oplossingen en ETL-processen is een pré.
  • Analytisch sterk en in staat om oplossingsgericht te denken.
  • Goede communicatieve vaardigheden en een proactieve houding.
  • Vloeiend in Nederlands en Engels, zowel schriftelijk als mondeling.

Verhalen van onze Medewerkers

"Als data-analist werk ik enerzijds aan vraagstukken voor klanten en anderzijds denk ik mee aan het automatiseren van interne bedrijfsprocessen. Van het leggen van verbanden, tot het prognosticeren van de data, het komt allemaal voorbij. Dit maakt mijn werk erg afwisselend en uitdagend. Daarnaast zorgt het jonge, professionele team ervoor dat ik iedere dag met plezier naar mijn werk ga!

"

Emma Segers

Data Analist

"Als BI Consultant hier krijg ik echt de kans om impact te maken. Ik werk aan uitdagende projecten waarbij ik data kan omzetten in inzichten die de besluitvorming verbeteren. Elke dag brengt nieuwe uitdagingen en mogelijkheden om te groeien, zowel technisch als professioneel. Het voelt goed om deel uit te maken van een innovatieve organisatie waar mijn werk echt waarde toevoegt.

"

Niek Janssen

BI Consultant

Wat wij jou bieden

  • Een uitdagende en afwisselende stage binnen een dynamische werkomgeving.
  • Een opdracht die impact levert op de vooruitgang van de maatschappij.
  • Mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling en groei.
  • Een marktconforme stagevergoeding.
  • 27 verlofdagen op jaarbasis.
  • Reiskostenvergoeding tot 23 cent per kilometer.
  • Flexibele werktijden en de mogelijkheid om (deels) thuis te werken.
  • Een team van enthousiaste collega's waar samenwerking en innovatie centraal staan.
  • Onze Synaxion Academy, een dag met een kern in leren en kennisdeling.

Expertise


Meld Misbruik

Synaxion

Standplaats: Eindhoven

25 mei 2025

Vacature kenmerken


Functiegroep
Overig
Functie
BI Analist
Branche
ICT
Dienstverband
Stage
Uren
1 - 40 uur per week
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Ervaren
Werklocatie
Kennedyplein, Eindhoven

Contact


Adres
Synaxion
Contactgegevens