Label Vier · Standplaats: Amersfoort · 19 mei 2025

Ben jij een Angular developer die houdt van overzichtelijke code, slimme oplossingen en samenwerken in een team dat kwaliteit belangrijk vindt? Dan willen we graag met je kennismaken.

Bij Label Vier ontwikkelen we hoogwaardige websites en webapplicaties voor organisaties met een maatschappelijke missie. Dat doen we met een hecht team van developers, UX’ers en ontwerpers. Onze techstack bestaat uit Angular, Firebase, Laravel en WordPress — maar bovenal draait het bij ons om vakmanschap, aandacht en plezier in het werk. “Het mooie is,” vertelt onze back-end developer Austin , “we schrijven hier echt schone code en denken met z’n allen mee over de beste oplossingen.”

Wat je gaat doen

Als Angular developer ben jij mede verantwoordelijk voor het ontwikkelen van snelle, schaalbare en goed doordachte applicaties. Jij:

  • bouwt en onderhoudt Angular-applicaties van hoge kwaliteit;
  • werkt in multidisciplinaire teams samen aan maatwerkprojecten;
  • denkt mee over technische keuzes en stack-verbeteringen;
  • gebruikt tools als Git (Gitflow) en bijvoorbeeld Bitbucket Pipelines voor soepele samenwerking.

Wat we jou bieden

Werken bij Label Vier betekent werken in een klein, flexibel team waar jij ertoe doet. We geloven in autonomie, vertrouwen en ruimte voor groei. Je kan aan de slag voor 32 tot 40 uur per week maar minder is zeker mogelijk. Je start met een jaarcontract en als we beiden tevreden zijn, zetten we dit graag om in een vast dienstverband.

Je krijgt bij ons:

  • een marktconform salaris, passend bij je ervaring – €3000 tot €4250 plus 8% vakantietoeslag (referentie 40 uur);
  • we voorzien je van een MacBook Pro in bruikleen;
  • hybride werken: op kantoor in Amersfoort, vlak bij station Schothorst (met parkeerplek) of wanneer het uitkomt thuis;
  • goede koffie (van 80 Days) en een rustige, fijne werkplek;
  • toegang tot cursussen, tools en trainingen;
  • flexibele werktijden (begin je liever wat later? Geen probleem);
  • 5 weken vakantie, feestdagen vrij én altijd vrij tussen kerst en oud en nieuw.

Label Vier is een digitaal bureau in Amersfoort met een hecht team van 10 mensen. We werken informeel samen en hebben een passie voor code en gebruiksvriendelijkheid. Onze klanten zijn heel divers, van non-profits tot commerciële partijen. Dankzij onze kleine omvang heeft iedereen veel invloed op hoe we werken en wat we opleveren.

Wat we van jou vragen

  • hbo werk- en denkniveau (een diploma is geen must);
  • ervaring met Angular en TypeScript;
  • zelfstandig werken, maar ook actief samenwerking zoeken;
  • openstaan voor nieuwe ideeën en graag bijleren;
  • je thuis voelen in een pragmatisch team waar codekwaliteit voorop staat.

Ons team start elke dag met een korte stand-up. Op maandag doen we een uitgebreide weekstart waarbij we alle projecten langs lopen. Vervolgens duik je in de code – bijvoorbeeld om een nieuwe feature te bouwen voor een portaal van een bouwmarkt.

Klinkt dit als een plek waar jij wilt werken?

Stuur ons een mail (hallo@labelvier.nl) met wat meer over jezelf en je werk. Een uitgebreid cv of motivatiebrief hoeft niet maar mag natuurlijk wel. Liever eerst even bellen of langskomen? Van harte welkom!


Meld Misbruik

Label Vier

Standplaats: Amersfoort

19 mei 2025

Vacature kenmerken


Functiegroep
Automatisering / Internet
Functie
app developer
Branche
ICT
Dienstverband
Vast
Uren
32 - 40 uur per week
Salaris
€ 3.000 - € 4.250
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Starter
Werklocatie
Printerweg 10, Amersfoort

Contact


Adres
Label Vier
Printerweg 10 10
3821AD Amersfoort
Contactgegevens
Eric Mulder
Tel: +31639780386