DataTalent · Standplaats: Leeuwarden · 14 mei 2025

Meteen na je hbo of uni doorstomen naar een datagedreven baan bij de overheid? Met salaris, opleiding en begeleiding stoomt DataTalent jou klaar voor functies zoals informatie beheerder, functioneel beheerder of data-specialist.

De kans om te werken aan echte projecten

Tijdens ons traineeship van twee jaar ontwikkel jij je van trainee tot professional. Naast je werkzaamheden bij de overheid volg je verschillende opleidingen en trainingen. Zo vergroot jij je kennis en ervaring. Na ons traineeship ben je helemaal klaar voor een carrière in de richting van datagedreven werken binnen de overheid.

Als trainee kun je bij overheidsorganisaties aan de slag. We werken veel samen met onder andere provincies, gemeenten, waterschappen, veiligheidsregio’s en omgevingsdiensten. Hier werk je bijvoorbeeld aan maatschappelijke vraagstukken, onder andere op het gebied van mobiliteit, sociaal domein, duurzaamheid en de energietransitie.

Ons traineeship is voor jou de perfecte combinatie tussen ervaring opdoen binnen de praktijk en jezelf verder ontwikkelen in een persoonlijke en inspirerende setting. We zoeken een opdracht die past bij jouw interesses en behoeften.

Jij

Je bent leergierig, analytisch en procesmatig ingesteld en hebt een grote maatschappelijke betrokkenheid. Met jouw goede communicatieve vaardigheden maak je verbindingen tussen informatie, data en mensen. Het heeft de voorkeur wanneer je in jouw studie ervaring hebt opgedaan met bijvoorbeeld informatiemanagement, datagedreven werken of een combinatie van informatie en IT. Maar mocht je nog weinig kennis of ervaring hebben hiermee is dit ook geen probleem. We leren het je allemaal tijdens het traineeship!  Maar ook met een andere studie richting kan je het traineeship volgen. Je beheerst de Nederlandse taal op professioneel niveau, want dit is de voertaal binnen de overheid.

Wij

Onze aanpak is echt, inspirerend en warm. Jouw weg van trainee naar professional zien wij als een inspirerende reis. We leren je graag goed kennen zodat we een passende opdracht voor je kunnen vinden.

Je mag van ons het volgende verwachten:

·      Een traineeship van twee jaar

·      Een salaris van €2600 in het eerste jaar en €2900 in het tweede jaar

·      Een uitgebreid opleidingspakket

·      Een persoonlijk ontwikkeltraject met persoonlijke aandacht en begeleiding

·      Diverse trainingen en te behalen certificaten

·      Reiskostenvergoeding

·      Thuiswerkvergoeding

·      5 werkweken verlof per jaar

·      Een goed geregeld pensioen

·      Inspirerende bijeenkomsten en borrels met je mede-trainees

Zie jij een match?

Of wil je graag meer informatie? Neem dan contact op met Sandra Endeman (06 30649829). Zij vertelt je graag meer.


Meld Misbruik

DataTalent

Standplaats: Leeuwarden

14 mei 2025

Vacature kenmerken


Functiegroep
Automatisering / Internet
Beleid / Bestuur / Staf
Functie
traineeship informatiemanagement overheid
Branche
ICT
Overheid / Non-profit
Dienstverband
Vast
Uren
32 - 40 uur per week
Salaris
€ 2.600 - € 2.900
Opleidingsniveau
WO
Carriere
Starter
Werklocatie
Wirdumerdijk, Leeuwarden

Contact


Adres
DataTalent
Kleine Koppel 38
3812PH Amersfoort
Contactgegevens
Sandra Endeman
Tel: +31630649829