Jumbo · Standplaats: Den Bosch · 7 mei 2025
Pionieren in het leukste e-commerce magazijn
Het allereerste e-commerce magazijn die Jumbo opende is deze in Den Bosch, wij zijn op zoek naar ambitieuze talenten om dit geweldige e-commerce magazijn te komen versterken. Om zo de volgende stap in de logistiek te zetten. Je bent vanaf dag één betrokken, om er samen met je collega's een succes van te maken. Een unieke kans!
Leuk werken en bijdragen aan een glimlach voor de klant
Als medewerker in ons e-fulfilment center in Den Bosch kom je te werken in een heel gezellig team. Samen met onze orderpickers, teamleiders en planners ga jij aan de slag in ons magazijn. Wanneer je voor het eerst in ons e-commerce magazijn loopt is het misschien wel even wennen. Er gebeurt namelijk een hele hoop. Er worden heel wat producten heen en weer gesleept, er wordt ingepakt, opgestapeld en heel wat verzameld en geteld. Als medewerker in ons e-commerce magazijn Den Bosch werk je zo toe naar … die blije klant in een van onze Jumbo winkels!
Ons Team
'De werkomgeving is bijzonder vriendelijk en ondersteunend. Het team is zeer behulpzaam wat zorgt voor een prettige werksfeer waarin iedereen zich gewaardeerd voelt.
'''Je komt er veel verschillende soorten mensen tegen en dat maakt het werken er extra interessant en inspirerend.
'''Ik heb flexibele werktijden. Dat is voor mij lekker makkelijk!
'''Ik had niet verwacht zo goedbetaald te worden toen ik bij Jumbo begon, maar het bedrijf heeft me echt verrast.