Vega · Standplaats: Groningen · 22 april 2025
Accountmanager Noord-Nederland
VEGA Nederland - Noord Nederland 40 uur
Jij opent deuren in de (petro)chemische Industrie. Ben jij commercieel sterk, technisch onderlegd en zie jij altijd kansen in de markt? Hou je van vrijheid én verantwoordelijkheid? Dan voel jij je thuis bij VEGA.
Wat je doet
Als accountmanager bij VEGA vertegenwoordig je een sterk merk in procesinstrumentatie. Je bouwt duurzame relaties op met klanten in regio Noord Nederland , adviseert over meetoplossingen en denkt actief mee over hoe ze hun processen slimmer maken. Je voert gesprekken op elk niveau: van operator tot engineer, van inkoper tot directie. Je stelt vragen, denkt mee en ziet kansen. Je begeleidt het traject van behoefte tot offerte en blijft betrokken tot de deal rond is - en daarna.
De functie
Wat je ook gaat doen
• Je opent deuren bij nieuwe klanten in sectoren zoals chemie, food, water en industrie
• Je onderzoekt waar kansen liggen en vertaalt die naar concrete oplossingen
• Je brengt de DMU in kaart en bouwt aan sterke relaties
• Je werkt nauw samen met je collega-Sales Engineer van de binnendienst aan offertes en follow-ups
• Je werkt samen met je collega van Contact Management, die je ondersteunt in het maken van afspraken bij bestaande klanten
• Je krijgt ondersteuning van Contact Management bij het maken van afspraken
• Je ondersteunt af en toe bij events, beurzen en klanttrainingen
• Je verwerkt je administratie in ons systeem en houdt overzicht over de lopende cases
Wat je meebrengt
• Kennis van of affiniteit met procesof
instrumentatietechniek
• Je woont in of nabij regio Zuidoost
• Je houdt van klantcontact en weet een netwerk op te bouwen én te onderhouden
• Je schakelt makkelijk tussen techniek en commercie
• Je communiceert helder, overtuigend en doelgericht
• Beheersing van Nederlands en Engels, zowel schriftelijk als mondeling
• Minimaal 3 jaar ervaring in sales, liefst binnen de techniek of procesindustrie
• Hbo-niveau, bij voorkeur in techniek of commerciële economie
Met wie je samenwerkt
Je komt te werken in een klein team met korte lijnen. De sfeer is persoonlijk, nuchter en betrokken. Je wordt onderdeel van het Account team van VEGA NL dat momenteel bestaat uit 8 Account Managers en een Business Development Manager. We vinden het belangrijk dat je groeit, zowel in je vak als mens. Daarom helpen we je met trainingen, begeleiding en ruimte om je rol zelf vorm te geven.
Vanaf dag één hoor je bij de VEGA familie. Je volgt een trainingsprogramma, loopt met collega's mee en leert on the job.
VEGA - ook internationaal