Fenêtre · Standplaats: Den Haag · 26 mei 2026

Door onze online kennis in combinatie met een brede achtergrond kunnen wij u verder helpen.

  • Fenêtre ontwikkelt software met zicht op bruikbaarheid, continuïteit en onderhoud. In zowel de develop en de deploy fase zijn wij uw partner.

Fenêtre biedt een brede variëteit aan toepassingen zoals maatwerk software, websites en hosting

  • Ontwikkel snel perfect werkende maatwerk software met onderscheidend vermogen.

  • Wij koppelen uw applicaties aan elkaar, fouten en overtypen behoren tot het verleden.

  • Ontwerpen en ontwikkelen van moderne, goed vindbare en responsieve websites en portals.

  • Fenêtre biedt full service app ontwerp en ontwikkeling.

  • Business intelligence oplossingen voor direct inzicht in de laatste status van uw organisatie.

  • Geen zorgen met onze professionele cloudomgeving, beveiliging, domeinregistratie, certificaten en backups.

  • Makkelijk online workflows organiseren en formulieren ontwikkelen.

  • Zet AI effectief en veilig in binnen uw organisatie, met consultancy op maat.

Onze producten

  • Digitaliseer uw bedrijf met Diamond formulieren, workflow en documenten.

  • Snel een perfect werkende online oplossing met onderscheidend vermogen.

  • Behoud het overzicht en manage processen met Workboard.

  • Maak makkelijk en snel printscreens en schermopnames.

  • Automatiseer verplichte screening van al uw relaties met cliëntenonderzoek.

Partner producten

Fenêtre werkt samen met betrouwbare partners om u producten van hoge kwaliteit te leveren.

  • Als partner helpen we u graag op weg Progress Sitefinity CMS toe te passen.

  • Wij leveren websites met het bewezen en gebruiksvriendelijke Umbraco open source CMS.

  • Wij verhogen uw beveiliging met producten van onze Internationale partner Keeper Security.

Werken bij

Passie voor techniek? Dan is Fenêtre het bedrijf om voor te werken!

  • Een interessante stage of afstudeeropdracht? Bij Fenêtre leer je veel tijdens een leuk project.

  • Wil je tijdens je studie relevante vakkennis opdoen als software developer of tester?

  • Wil je graag bij Fenêtre aan de slag?

Over ons

Werken met Fenêtre is uniek binnen de internet en ICT branche. Wij vinden het belangrijk dat uw software werkt voor u en uw eindgebruiker.

  • Door onze werkwijze denken wij vanuit u, uw organisatie, mensen en techniek.

  • Waarom klanten ons betrokken, oplossingsgericht, creatief, flexibel, open en betrouwbaar vinden.

  • Wij ontwikkelen met technieken van bewezen en stabiele leveranciers zoals ASP.NET Core en Elastic.

  • Met onze partners werken we samen om u de beste oplossing te bieden. Want focus is essentieel voor succes.

  • Volg de routebeschrijving naar het kantoor van Fenêtre in de Caballero Fabriek Den Haag.

  1. Functioneel Product Consultant

Vacature

Ben jij een analytische en klantgerichte Functioneel Product Consultant met ervaring in digitale oplossingen, procesoptimalisatie en software implementaties? Bij Fenêtre help je organisaties succesvol werken met ons platform voor digitale formulieren, workflows en documentprocessen.

Je vertaalt bedrijfsprocessen naar slimme functionele oplossingen en zorgt ervoor dat gebruikers optimaal gebruikmaken van onze softwareproducten.

Als Functioneel Product Consultant voor onze forms automation tool Diamond Forms, Flows & Docs ben jij de schakel tussen klant, product en techniek. Je analyseert processen, adviseert over de inrichting van oplossingen en begeleidt klanten bij implementatie, adoptie en optimalisatie van onze software.

Als Functioneel Product Consultant voer je gesprekken met klanten om processen, wensen en knelpunten inzichtelijk te maken. Je vertaalt deze naar functionele ontwerpen en praktische oplossingen binnen Diamond Forms, Flows & Docs. Daarbij werk je nauw samen met developers, support en projectteams om de juiste inrichting en gebruikerservaring te realiseren.

Je denkt actief mee over productverbeteringen, begeleidt implementaties en ondersteunt klanten bij onboarding, training en doorontwikkeling van processen. Dankzij jouw analytisch vermogen, communicatieve vaardigheden en affiniteit met software maak jij complexe vraagstukken begrijpelijk en werkbaar.

Je werkt vanuit onze moderne locatie in de Caballero Fabriek op de Binckhorst in Den Haag, met hybride mogelijkheden. Bij Fenêtre werk je in een betrokken team aan innovatieve softwareoplossingen met directe impact bij klanten.

In het kort

Locatie

  • Den Haag

Opleiding

  • WO
  • HBO

Werkervaring

  • Starter (1 tot 2 jaar)
  • Ervaren (3 tot 5 jaar)
  • Zeer ervaren (meer dan 6 jaar)

Uur per week

24 - 40 uur per week

Wat we verwachten

  • Je hebt ervaring als Customer Success Consultant of een vergelijkbare rol.

  • Je bent klantgericht, communicatief sterk en weet wensen, vragen en problemen helder te vertalen naar praktische oplossingen.

  • Je hebt affiniteit met digitale formulieren, workflows, documentprocessen, SaaS, portals of business software.

  • Je kunt klantprocessen analyseren en meedenken over een logische, efficiënte en gebruiksvriendelijke inrichting.

  • Je zet AI doelgericht in als ondersteuning bij analyse, documentatie, testen en het structureren van werkzaamheden.

  • Je begeleidt klanten bij onboarding, adoptie, training en doorontwikkeling van Diamond Forms, Flows & Docs.

  • Je werkt nauw samen met development, support en projectmanagement en signaleert commerciële kansen vanuit bestaande klantrelaties.

  • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift.

Wat we bieden

Uitstekend salaris

Flexibele werktijden

Supersnelle ontwikkelomgeving en mobiele telefoon

Een goed uitgeruste moderne werkplek

Diverse klanten en leuke collega's

Persoonlijk opleidingsbudget

25 vakantiedagen en 8% vakantiegeld

Thuiswerkvergoeding

Kennissessies en goede ondersteuning

Reiskostenvergoeding

Een wekelijkse vrijdagmiddagborrel

Een dagelijkse lunch

Maandelijks met je collega's uit eten

Jaarlijks met iedereen een stedentrip

Als Functioneel Product Consultant werken aan formulier en workflow automatisering?


Meld Misbruik

Fenêtre

Standplaats: Den Haag

26 mei 2026

Vacature kenmerken


Functiegroep
Overig
Functie
functioneel applicatie consultant
Branche
Telecom
Dienstverband
Vast
Uren
24 - 40 uur per week
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Starter
Werklocatie
Saturnusstraat, Den Haag

Contact


Adres
Fenêtre
Contactgegevens