X-Interactive · Standplaats: Emmen · 25 mei 2026
Junior Business Developer (Sales & Marketing)
Heb jij een sociaal karakter, bruis je van energie en ben je benieuwd hoe je nieuwe klanten kunt winnen voor een digital agency dat echte impact maakt met innovatieve digitale oplossingen? Dan ben jij misschien de nieuwe collega die we bij X-Interactive zoeken!
Aantal uren
32-40 uur
Locatie
Emmen
Junior sales en marketing in Emmenmarianne driessen dpd nederland"Met X-interactive hebben we een betrouwbare partner voor onze plugins."
Marianne Driessen★ ★ ★ ★ ★
Over X-Interactive
Wij helpen organisaties excelleren in een digitale wereld door processen te optimaliseren en slimme digitale oplossingen te bouwen (e-commerce, maatwerk software, automatisering). We gaan voor Digital Excellence en werken met een team van ruim 25+ experts.
Wat wij bieden
Wat je doet
Je helpt onze commerciële machine draaien en bouwt actief aan een pipeline die past bij ons ideale klantprofiel. Je werkt nauw samen met onze accountmanager(s) en het team.
Leads kwalificeren (past dit bij ICP, timing, budget, behoefte, impact)
Afspraken inplannen en voorbereiden, inclusief korte context voor het team
Meeluisteren en meehelpen in klantgesprekken (vragen scherp krijgen, vervolg stappen)
Input leveren voor offertes en proposities
CRM en salesproces strak bijhouden en verbeteren
Wat jij meebrengt
Je hoeft nog niet "af" te zijn. Wel verwachten we drive en eigenaarschap.
Solliciteren?
"Wat het werken bij X-Interactive zo leuk maakt is de dagelijkse uitdaging die ik ervaar om de complexe puzzel van projectplanning en bureaucapaciteit nauwkeurig te leggen. Ik ben gek op deze klus en omarm de dynamiek van crisis- en verandermanagement. Dit inspireert om samen beter te worden.
" Roan★ ★ ★ ★ ★
Junior Business Developer (Sales & Marketing)
" * " geeft vereiste velden aan