CCS Customize · Standplaats: Woerden · 22 mei 2026
Projectmanager
Zeg maar dag tegen voorspelbare werkdagen
Geen dag is hetzelfde in deze rol. Samen met je collega's zorg je er voor dat wij succesvol onze software oplossingen bij klanten implementeren en dat onze klanten een excellente dienstverlening krijgen! Je geeft leiding aan meerdere multidisciplinaire projectteams met enthousiaste collega's en schakelt tussen verschillende klanten en teams. Voor deze systeemimplementaties en integratieprojecten zoeken we een projectmanager. Je leert de verzekeringsbranche kennen, klanten helpen en je kan doorgroeien als professional.
Voordelen voor jou
Als projectmanager krijg je veel verantwoordelijkheid, help je klanten en samen met je projectteam zet je mooie resultaten neer. Je kunt deels thuiswerken, deels op ons kantoor in Woerden en bij verschillende klanten in Nederland. Tijdelijk werken vanuit het buitenland kan ook dankzij onze workation-regeling (maximaal 30 dagen aaneengesloten per jaar).
Bij ons draait het om klantgericht werken én werkplezier. Daarom is er volop ruimte voor ontspanning en plezier. Denk aan een levend tafelvoetbaltoernooi, pubquiz en een bier- & wijnproeverij. Ons actieve Fun-team zorgt elke maand weer voor iets leuks.
En als je reislust nog niet is gestild met 25 vakantiedagen en een workation, dan kun je zelfs tot 20 extra verlofdagen bijkopen. Genoeg redenen om verder te lezen en te ontdekken of deze functie iets voor jou is, toch?
Een voorbeeld van je werkdag
Opstarten: Aan het begin van je werkdag heb je een of meerdere dagstart(s) met zowel collega's als projectteamleden van de klant. Hierin bespreken jullie de voortgang, resultaten en eventuele hulpvragen.
Na de dagstart: Allereerst neem je nog wat tijd met een van de consultants naar aanleiding van de dagstart. Je coacht en begeleidt de consultant en helpt deze met een hulpvraag. Vervolgens ga je aan de slag met het opstellen van de voortgangsrapportage. Hiermee zorg je voor proactieve en transparante rapportage over het project aan de klant. De stuurgroep met de klant is volgende week, vandaag spreek je samen met de delivery manager deze stuurgroep voor. Wat zijn de belangrijkste punten voor de klant en voor CCS en hoe vliegen we die aan. De deliverymanager helpt en coacht je hierbij.
Na de lunch: Je checkt nog een aantal tickets qua voortgang op het planboard, waarbij je de samenhang met de planning checkt. Je schakelt met de consultants om onduidelijkheden te verhelderen. Vervolgens ga je naar de werksessie met het CCS projectmanagement guild. Hier werken jullie aan tickets om de CCS Prince2Agile projectmethodiek verder te verbeteren. Hierna heb je nog een afspraak met een collega projectmanager om detail uitwerking te doen op een verbeterticket. Tot slot stuur je aan het einde van de dag de voortgangsrapportage op aan de projectmanager van de klant, want morgen spreken jullie deze samen door.
Wie ben jij?
De ideale kandidaat beschikt over daadkracht, doorzettingsvermogen, enthousiasme en drive om projecten succesvol te leiden. Jij herkent jezelf in de volgende punten:
Wat bieden wij?
Naast de genoemde leuke functie binnen een groeiend en innovatief bedrijf bieden wij:
CCS benefits