AB · Standplaats: Paterswolde · 29 april 2026
"Als architect van de oplossing bij de klant aan tafel!
"Senior Consultant
Heb je ruime ervaring met het begeleiden van ERP-implementaties, verandertrajecten bij klanten? Ben je een echte kennisdrager? Heb je plezier in het coachen en begeleiden van je collega's? Dan ben je een Senior Consultant die wij zoeken!
Wat ga je doen?
Je bekijkt vraagstukken vanuit verschillende invalshoeken en toetst deze aan klantbelang én het belang van onze eigen organisatie. Je laat klanten nadenken over de vraag achter hun vraag. Je bent inhoudelijk verantwoordelijk voor het hele traject; van het in kaart brengen van huidige processen tot implementatie van het nieuwe proces en Exact.
Procesverbeteringen realiseren wij met behulp van methoden en technieken vanuit o.a. Lean/QRM en verandermanagement. Jouw advies- en commerciële vaardigheden zijn sterk en je helpt collega's met minder ervaring dezelfde vaardigheden te laten zien bij klanten. Dit doe je door coaching en door jouw kennis en ervaring breed te delen, Je bent zichtbaar binnen onze organisatie met ideeën, visie en creatieve oplossingen. Je wil je graag verdiepen of verbreden in jouw vakgebied/expertise.
Wie ben jij?
Je bent een ervaren en ondernemende professional met een sterke achtergrond in logistiek en procesoptimalisatie. Je combineert inhoudelijke kennis met een coachende houding en helpt organisaties én collega's groeien in een continu veranderende omgeving.
Wat breng je mee?
Direct reageren
Vragen? Neem contact op met Dokter!
Dokter
HR-Businesspartner: "Heb jij stevige ambities? Wil jij onze klanten laten excelleren? Bij AB hebben we altijd een uitdagende functie voor je beschikbaar. Ook helpen we onze medewerkers graag écht verder. Hoe? Altijd blijven leren bij AB met de mogelijkheden voor ontwikkeling en opleidingsbudget."