GTS-Online · Standplaats: Veenendaal · 3 maart 2026

Afstudeerstage (HBO-ICT)

Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe toppers die een leuke afstudeeropdracht bij ons willen doen. Onze afstudeeropdrachten passen meestal in de hoek van HBO-ICT met de profielen "Infrastructuur, networking en security" of "Cyber Security & Cloud", maar soms schuren ze ook stevig tegen "Business IT & Management" aan. Maar bovenal: geef zelf ook gerust aan wat je graag zou willen doen zodat we met elkaar een mooie opdracht kunnen maken. Dat zorgt namelijk voor iedereen het meest optimale resultaat: voor de opleiding een opdracht op niveau, voor ons een oplossing waarmee we verder kunnen en voor jou een uitdagende en leuke opdracht die goed bij je past.

Mogelijke opdrachten voor je afstudeerstage

Op dit moment hebben we de volgende opdrachten op de plank liggen:

Als Managed Service Provider en Cloud Hosting Provider leven we van een goed monitoringssysteem. We kunnen natuurlijk niet op alle door ons beheerde systemen inloggen, de relevante logs uitlezen en die door de analyse trekken. Voor ons eigen Cloud Platform maken we hierbij nu gebruik van een monitoringsysteem die goed integreert in het Microsoft-landschap en waar ook netwerkdevices aan toe kunnen worden gevoegd. Verder maken we al gebruik van een AI-aangestuurde SIEM oplossing waar we o.a. deze informatie weer op inlezen voor verdere analyse.

Nu staat de wereld niet stil en willen we graag onderzoeken met welke tools we het beste aan de slag kunnen gaan om ook de komende periode bij te blijven. Daarbij moeten we rekening houden met het feit dat er steeds meer software en diensten vanuit de cloud worden aangeboden en hier moet de monitoring ook geschikt voor zijn. Denk hierbij aan een goede integratie met Microsoft 365 en Azure, ook van tenants van klanten die graag door ons de monitoring willen laten uitvoeren. Dit afstudeeronderzoek betreft dus een pakketselectie en Proof of Concept.

Wat zoeken we?

Je studeert HBO-ICT in de richting van Cyber Security & Cloud en klaar voor je afstudeerstage

Je bent leergierig, gedreven (ga jij voor die 8?)) en sociaal

Je kunt reizen naar ons kantoor in Veenendaal.

Waarom bij GTS Online?

Onze opdrachten zijn uitdagend en op maat voor jou

Je studeert af in een HBO omgeving met goede begeleiding

We zijn een jong en gezellig team

Wat krijg je?

Alle tijd, zodat jij impact kan maken met je afstudeeronderzoek;

Ruimte om je opdracht zowel op kantoor als vanuit huis uit te voeren (hybride werken);

Goede stagevergoeding van € 400,00 per maand én reiskostenvergoeding

Zijn we een match? Dan bieden we je graag een arbeidsovereenkomst aan na je afstuderen!

Meer weten of je aanmelden voor een van de opdrachten? Of heb je zelf een briljant idee waar we echt mee aan de slag moeten en waar jij ons mee kunt helpen? Neem dan contact op of stuur een mailtje naar .

HBO omgeving met goede begeleiding

Onze afstudeeropdrachten maken we net als onze ICT-oplossingen altijd op maat: ze moeten passen bij je opleiding, moeten nut hebben voor onze Online Werkplek Op Maat én zijn voor jou uitdagend en leuk. Je komt te werken in een omgeving met alleen maar HBO-ers om je heen, grotendeels techneuten met vaak dezelfde opleiding als jij zelf nu volgt. Check ook ff ons team ! Een groot gedeelte van je collega's hebben zelf ook hun afstudeerstage bij ons afgerond en zijn daarna blijven 'plakken'.


Meld Misbruik

GTS-Online

Standplaats: Veenendaal

3 maart 2026

Vacature kenmerken


Functiegroep
Overig
Functie
security specialist ict
Branche
ICT
Dienstverband
Stage
Uren
1 - 40 uur per week
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Ervaren
Werklocatie
Turbinestraat, Veenendaal

Contact


Adres
GTS-Online
Contactgegevens
Johan