Univé · Standplaats: Zwolle · 2 maart 2026
Werken bij Unive
OutSystems
Bouw mee aan onze digitale verkoopkanalen! Geïnteresseerd? Lees hier verder hoe je met ons in contact kunt komen
2023 06 UNIVE IT 0782 KL
Wie ben jij
Je bent een developer die verder kijkt dan alleen de techniek. Je begrijpt dat wat je bouwt onderdeel is van een groter geheel: de klantreis.
We herkennen jou in het volgende:
Heb je OutSystems‑certificeringen of ervaring met integraties (API's)? Mooi meegenomen, geen must.
Wat ga je doen
Als OutSystems Developer binnen Sales Solutions werk je aan digitale oplossingen die direct zichtbaar zijn voor onze klanten. Jij vertaalt commerciële en functionele wensen naar slimme, schaalbare OutSystems‑oplossingen. Concreet betekent dit dat je:
Je werkt voornamelijk vanuit Zwolle , met af en toe afstemming en samenwerking op onze vestiging in Assen .
Wat wij bieden
Bij Univé werk je bij een coöperatie zonder winstoogmerk, waar menselijkheid en vakmanschap centraal staan. Je krijgt de ruimte om te groeien en impact te maken.
Wij bieden jou:
Wie wij zijn
Het mooie van Univé? Dat zijn de mensen, de resultaten, de geschiedenis, de cultuur, het ontstaan, de betrokkenheid. Dat is samenwerken. Een coöperatie zijn zonder winstoogmerk. Een 9 voor klantvriendelijkheid krijgen en een Great Place to Work zijn. Bij Univé ontwikkelen we samen continu nieuwe producten, diensten én onszelf. Dat is het mooie van Univé.
Univé IT
Onze stip op de horizon is duidelijk. Univé IT wil bijdragen aan het waarmaken van de ambitieuze Univé strategie 'Samen zetten we de toon'. Dat doen we door een toekomstbestendig technologieplatform te realiseren dat heel Univé efficiënter, innovatiever en wendbaarder maakt. Daarvoor is het cruciaal dat we nu een beweging maken, eigenaarschap nemen en bevlogenheid voelen én tonen. We hebben mensen zoals jij nodig die mee willen veranderen met de wereld om ons heen, verschil willen maken door technologie slim in te zetten en met energie bij willen dragen aan de toekomst van Univé. Univé is ontstaan vanuit de diepgewortelde behoefte om elkaar te helpen. Dat is wat ons drijft en dat is ook waarop onze missie is gebaseerd: wij dragen bij aan veiligheid, zekerheid, gezondheid en welzijn van onze leden en hun lokale gemeenschap door gezamenlijk te werken aan voorkomen, beperken en verzekeren van risico's.
Drie focusgebieden
De IT-organisatie is ingericht met drie primaire afdelingen op de focusgebieden Kern, Data en Distributie. De CIO Office biedt ondersteuning door richting en houvast te geven aan strategische doelen en kaders. Sales Solutions valt onder de afdeling Distributie
Sales Solutions
Sales Solutions is het team waar commercie, IT en klantbeleving samenkomen. We werken nauw samen met andere IT‑teams en de business om onze digitale kanalen elke dag een stukje beter te maken. Geen lange lijnen, wel veel eigenaarschap en ruimte voor ideeën.
Enthousiast?Solliciteer dan direct via de sollicitatiebutton.
Vragen?
Wil je eerst meer informatie over de functie of de procedure, dan kun je mailen naar .
Bijzonderheden
Een screening maakt onderdeel uit van de sollicitatieprocedure. Een assessment kan onderdeel uitmaken van de sollicitatieprocedure.
Omdat we zoeken naar mensen die perfect bij ons passen houden we de werving en selectie graag in eigen hand. Wij maken daarom geen gebruik van diensten van uitzendbureaus en/of werving & selectiebureaus .
Krijg je deze bevestiging niet binnen 24 uur, neem dan even contact met ons op.
Sollicitatieprocedure bij Univé