Just · Standplaats: Den Haag · 24 februari 2026
Back-end Developer and colleague
Iemand die graag dingen uitzoekt en oplost
Bij JUST bouwen we digitale producten die moeten werken. Betrouwbaar, veilig en logisch. Dat vraagt om mensen die scherp zijn, nieuwsgierig blijven en plezier halen uit het ontrafelen van technische vraagstukken.
We zoeken een back-end developer die het leuk vindt om zich vast te bijten in systemen, verbanden ziet en verantwoordelijkheid neemt voor wat hij of zij bouwt.
Je werkt aan zowel bestaande projecten die al jaren draaien als aan nieuwe digitale producten. Dat betekent dat je soms werkt binnen een vertrouwde stack en soms bouwt aan iets dat nog in ontwikkeling is.
Wat we maken
We ontwikkelen websites en applicaties die intensief worden gebruikt en lang meegaan. Een deel daarvan draait al langere tijd op onze bestaande infrastructuur, een ander deel bouwen we met nieuwe technieken. Gebruikers verwachten dat alles soepel loopt en dat vraagt om zorgvuldige techniek, ook achter de schermen.
Voor onze nieuwe projecten maken we gebruik van een combinatie van PHP, Laravel met Statamic als CMS en MySQL voor de dataopslag. Deze applicatie zetten we in headless CMS voor een Nuxt JS Frontend.
Onze eerdere projecten zijn gemaakt in een scala aan technieken:
Voor databeheer kan je verwachten te werken met file based systemen als met MySQL databases.
De deployments hebben we ingericht via onze CI in gitlab.
Daarin maken gebruik van DeployerPHP voor zero downtime deployments.
Op onze moderne productieomgevingen configureren we de servers met Ansible. Dit gaat in samenwerking met onze hostingpartner, kennis van Ansible is niet vereist maar wel een pré.
Om grip te houden op de codebase gebruiken we de gitflow-methodiek.
Veel van onze eerdere projecten zijn gebouwd in PHP met Kirby CMS of Laravel, gekoppeld aan MySQL. De infrastructuur beheren we zelf met Git, GitLab CI, Docker en Ansible.
Tegelijkertijd maken we in onze nieuwe projecten gebruik van moderne front-end en CMS-oplossingen zoals Statamic, Nuxt en Vue. Je krijgt dus te maken met verschillende generaties techniek en leert hoe je daar slim tussen schakelt.
Over jou
Wie jij bent
Ervaring met Kirby en of Laravel is een pré
Interesse in of ervaring met Statamic, Nuxt of Vue is mooi meegenomen
Wat je gaat doen
Onze klanten zijn onder andere Jantje Beton, JOGG, Giro555, Literatuurmuseum, Kunstmuseum Den Haag, Paleis Het Loo, 113, COC Nederland en Simavi.
Wat je krijgt
Laten we kennismaken
Klinkt dit als een rol die bij je past, dan leren we je graag kennen.
Je bent welkom in onze studio in Den Haag.