Tempo-Team · Standplaats: Venlo · 19 februari 2026
Functieomschrijving
Een lekker salaris tot € 2600,- bruto (o.b.v. 40 uur), direct pensioen opbouwen én 12 weken lang door Noord- en Midden-Limburg toeren. Klinkt als een topdeal voor een vliegende start van je jaar, toch? Word voor deze periode de held van de werkvloer en start direct. Met je vaste werkdagen van maandag tot en met donderdag geniet je elke week van een heerlijk lang weekend. Pak deze kans en zet je carrière in de hoogste versnelling!
Wat bieden wij jouJij bent die vrolijke tech-expert die niet in een donker hokje wil zitten, maar juist graag onder de mensen is! Als service medewerker maak je makkelijk een praatje en leg je met een glimlach uit hoe die nieuwe laptop werkt. Je straalt rust uit, ook als een collega in Venlo of Roermond het even niet meer weet met Windows 11. Omdat je voor deze 12 weken veel onderweg bent door Noord- en Midden-Limburg, is het belangrijk dat je zelfstandig kunt werken en je zaakjes goed op orde hebt.
Geen dag is hetzelfde als service medewerker. Je begint de ochtend gezellig met een goede kop koffie en checkt de route door de regio. Daarna stap je in de auto om naar een van de locaties in Noord- of Midden-Limburg te rijden. Eenmaal daar vervang je oude laptops voor flitsende Windows 11 modellen en installeer je mini-pc’s. Het leuke is dat je direct ziet hoe blij je collega’s zijn met hun nieuwe spullen! Je beantwoordt ondertussen alle vragen over de nieuwe werkomgeving. Je lost 1e lijns-incidenten direct op, waardoor iedereen weer razendsnel verder kan met hun werk.
Je bent voor een periode van 12 weken de onmisbare schakel in dit migratieproject, met vaste werkdagen van maandag t/m donderdag. De werktijden zijn ideaal: gewoon tijdens kantooruren, zodat je weekend in het mooie Limburg al op donderdagavond begint! Word jij onze nieuwe service medewerker voor deze vette klus? Solliciteer direct en kom ons team versterken! #mkb
SollicitatieHeb je interesse in de functie als service medewerker bij dit leuke bedrijf? Solliciteer direct en druk op de sollicitatieknop!
Uiteraard staat deze vacature open voor iedereen die zich hierin herkent. SollicitatieprocedureJe solliciteert via Tempo-Team, leuk! Om je sollicitatie af te ronden, maak je de eerste keer eenvoudig een account aan. Via je 'mijn Tempo-Team' account log je gemakkelijk in en solliciteer je de volgende keer nog eenvoudiger. Daarnaast vind je in je account de voortgang van je sollicitatie(s) en je persoonlijke gegevens. Dé manier dus om de best passende baan te vinden!