Wortell · Standplaats: Lijnden · 21 januari 2026

Solution Sales Specialist

Medior Lijnden, Gouda en/of thuis € 4.000,- tot € 5.500,- 32-40 uur

Als Solution Sales Specialist ben jij expert op het gebied van Security binnen Wortell. Je adviseert klanten over de beste manieren om hun IT-omgeving te beschermen tegen cyberdreigingen met behulp van de nieuwste technologieën en methoden. Je werkt samen met andere specialisten en hebt kennis van security basismaatregelen, Zero Trust en Microsoft Defender XDR producten. Het bijhouden van de laatste trends en ontwikkelingen is essentieel in jouw rol, evenals het delen van deze kennis met collega's, klanten en de bredere community. Als sparringpartner voor zowel de business als de IT worden complexe security vraagstukken vertaald naar begrijpelijke en praktische oplossingen. Je geeft presentaties, werkt voorstellen uit en werkt mee aan aanbestedingen, RFI's en RFP's.

Wij zoeken verbinders die voor klanten lange termijn waarde willen creëren en klantgerichtheid hoog in het vaandel hebben staan. Het team staat voor een no-nonsense aanpak waar processen en gewoon de 'mouwen opstropen' in balans zijn. Daarbij zijn wij trotse Microsoft Security Country Partner of the Year.

Jouw toekomstige collega's

Wat ga je doen?

Verkoopbeheer

Presenteren & inspireren

Opstellen documentatie

Klantvoorlichting & rapportage

Verkoopbeheer

Verantwoordelijk voor de verkoop van specifieke Secure producten- en diensten sets aan nieuwe en bestaande Wortell klanten. Dit gebeurt in nauwe samenwerking met Accountmanagement en/of New Business. Het behalen van KPI's die gericht zijn op het uitbreiden van de verkoop is cruciaal. Ook het beheer van RFP's valt onder deze taak.

Jij begeleidt organisaties in hun keuzeproces voor nieuwe technologieën. Inspireren en informeren door middel van presentaties en uitgebreide informatievoorziening. Het doel is om klanten te helpen weloverwogen beslissingen te nemen.

Je bent één van de kennishouders van de Secure producten- en diensten set en betrokkenheid bij het voorbereiden en indienen van concurrerende voorstellen. Zorgt voor kwaliteit en standaardisatie van offertes. Samenwerking met interne teams om nieuwe verkoopkansen te werven is essentieel.

Verantwoordelijk voor het inhoudelijk toelichten van de uitkomsten van Microsoft CSAT's en workshops aan klanten en prospects. Jij zorgt ervoor dat klanten en prospects de waarde en impact van de aangeboden diensten volledig begrijpen. Door het geven van gedetailleerde en begrijpelijke uitleg worden relaties versterkt en nieuwe verkoopkansen gecreëerd.

We zoeken echt een topper

Wat heb je nodig?

  • Relevante ervaring (3 - 5 jaar) binnen Microsoft Security dienstverlening in een vergelijkbare rol;
  • Bewezen trackrecord op het gebied van het verkopen van projecten en contracten, RFP's en aanbestedingen;
  • Proactieve werkhouding met een commerciële mindset;
  • Je bent in staat hoofd en bijzaken van elkaar te onderscheiden en houdt ervan om samen te werken met collega's.
  • Je hebt een sterke interesse in de verkoop van de nieuwste Microsoft technologieën en de dienstverlening die hier omheen is opgebouwd.

Wat werken bij Wortell extra aantrekkelijk maakt

Hoe ziet je dag eruit?

8:00

9:00

Maandag

Dinsdag

Woensdag

Donderdag

Vrijdag

Whatsapp mij via de button rechtsonder

Of stuur mij een mailtje

Bij Wortell begrijpen we elkaar: we zetten mensen op de eerste plaats. Hier werk je samen met een team van experts, werk je elke dag met de laatste technieken, met als doel om onze klanten in hun kracht te zetten. Want dat is volgens ons waar technologie voor staat: we empower people , zodat in een wereld vol verandering het nog steeds de mensen zijn die het verschil kunnen maken.

Kortom

"Je gaat baanbrekend werk opleveren waaraan anderen een voorbeeld nemen, en dat is een lekker gevoel

"

Even bellen?

Wij willen je beter leren kennen. Ook is het een mooi moment om jouw initiële vragen te beantwoorden.

Kennismaking

We nodigen je graag uit op ons kantoor in Lijnden of Gouda voor een kennismakingsgesprek. Een van onze s zal je eerste gesprekspartner zijn en jouw contactpersoon gedurende het proces. We vertellen je graag meer over Wortell en zijn ook heel benieuwd naar wat jij zoekt in een nieuwe uitdaging.

Vervolggesprek

Goed gevoel? Dan nemen we de volgende stap. In het vervolggesprek spreek je twee collega's uit het team. Zij zullen je meer vertellen over de afdeling en welke uitdagingen komen kijken bij deze rol.

Aanbieding

Is er een match? Dan bieden wij je graag een aanbieding aan. Wij streven naar het beste aanbod wat wij jou kunnen bieden, om op deze manier aan jouw wensen te voldoen als werkgever.

Contract tekenen

Dan is het tijd om de kurk van de fles te schieten en je contract te tekenen! Wij gaan je klaarstomen voor onze onboarding en wensen je alvast veel plezier als nieuwe Worteller!

Worteller worden?

Word jij onze nieuwe Solution Sales Specialist ?


Meld Misbruik

Wortell

Standplaats: Lijnden

21 januari 2026

Vacature kenmerken


Functiegroep
Overig
Functie
sales consultant
Branche
ICT
Dienstverband
Vast
Uren
32 - 40 uur per week
Salaris
€ 4.000 - € 5.500
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Ervaren
Werklocatie
Schipholweg, Lijnden

Contact


Adres
Wortell
Contactgegevens
Mylene Nijman