Pepperflow · Standplaats: Noordwijk Zh · 13 januari 2026

Pepperflow | Planning & Control Software

Wij zijn op zoek naar jou!

Full Stack Developer

Ben jij gek van ICT en ben je toe aan nieuwe baan in een gezellige, leerrijke omgeving? Lees dan snel verder!

Wat kan jij verwachten?

Als Full Stack Developer maak je deel uit van het IT Development team van Pepperflow. Je werkt mee aan uiteenlopende projecten waarin je jouw kennis en ervaring inzet om onze organisatie en producten verder te versterken met slimme softwareoplossingen. Samen kijken we continu waar kansen liggen om met technologie écht impact te maken.

We werken als team op een agile manier. Dat betekent korte lijnen, snel schakelen en regelmatig nieuwe versies van onze oplossingen presenteren aan klanten en stakeholders om feedback op te halen. Omdat we verantwoordelijk zijn voor de volledige tech stack van onze applicaties, ben je als Full Stack Developer betrokken bij zowel de frontend als de backend (.Net C#, React/Typescript, SQL). Van het ontwikkelen van API's tot het koppelen met databases: jij ziet het geheel én werkt eraan mee.

Onze applicaties draaien voornamelijk op het Azure-platform van Microsoft en we maken gebruik van bijbehorende tools en programmeertalen. Tegelijkertijd is er volop ruimte voor jouw ideeën en inbreng. Samen bepalen we steeds opnieuw de technische strategie en roadmap voor de toekomst.

Dat doen we in een open en ontspannen sfeer. En na de meetings? Dan is er ook tijd voor plezier. Of we nu kiezen voor een low-tech potje bowlen of een high-tech VR-game: samen leuke dingen doen hoort er bij Pepperflow gewoon bij.

  • Persoonlijke ontwikkeling en voldoende doorgroeimogelijkheden
  • Een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden
  • Een jong en gedreven team dat zowel hybride als in Noordwijk werkt

Wat zoeken wij?

Geen probleem hetzelfde, dus tijd om te puzzelen!

Eenmaal in de zone is alleen de oplossing de uitweg!

Niet bang om bestaande oplossingen ter discussie te stellen.

Klant en collega ervaren contact hebben als een cadeautje

Wat ga je doen?

  • Realiseren van nieuwe software aan de hand van de laatste technieken en methodes
  • Deelnemen in een gezellig en hardwerkend team van ontwikkelaars
  • Ontwikkelen van nieuwe modules voor bestaande Pepperflow software
  • Volgen van de laatste ontwikkelingen op het gebied van het Azure platform, de gebruikte talen/omgevingen en ontwikkelingen van de standaarden binnen het publiekelijke domein
  • Gezellig en ontspannen meedraaien in een jonge en hybride organisatie

Maak kennis met jouw team

Zo ziet jouw week eruit

Hybride (online of op kantoor)

Elke 2 weken heb je een 1-op-1 gesprek met je manager. Tijdens dit gesprek komen de zaken aan bod die voor jou als medewerker van belang zijn, van werk tot HR tot privé-zaken. Op deze wijze houden we korte lijntjes met elkaar en is het gemakkelijk zaken te delen.

Crosspoint Offices Noordwijk

Aan het begin van de week hebben we als IT Development-team een wat langere sessie waarin we terugblikken op de vorige week, kijken naar de aankomende week en met elkaar issues delen waar we tegenaan gelopen zijn. Tegelijkertijd worden de diverse sprint- en kanban-borden bijgewerkt, en worden de binnengekomen werkzaamheden verdeeld in het team. Je hebt geluk deze week: op woensdag mag je op pad naar een klantsessie waarin het nieuwe product gedemonstreerd wordt!

Crosspoint Offices Noordwijk

Lunch met collega's

Crosspoint Offices Noordwijk

Samen met de andere collega-developers bekijk je de 2 e -lijns support tickets die open staan. Dit varieert van ontbrekende data in aanleveringen tot bugs in de software die gerapporteerd zijn door de klant. Samen met de afdeling Support probeer je zoveel mogelijk tickets weg te werken.

Crosspoint Offices Noordwijk

Lunch met collega's

In de gezellige kantine (vol met ontspanningsmogelijkheden) gaan we samen eten. De één bakt een lekker eitje, de ander fabriceert heerlijk ruikende tosti's terwijl een derde collega probeert met groen bladvoer aan de gezondheid te werken. Na de lunch is er tijd om competitief bezig te zijn in darten, tafelvoetbal, schaken of wandelen.

Crosspoint Offices Noordwijk

In de gezellige kantine (vol met ontspanningsmogelijkheden) gaan we samen eten. De één bakt een lekker eitje, de ander fabriceert heerlijk ruikende tosti's terwijl een derde collega probeert met groen bladvoer aan de gezondheid te werken. Na de lunch is er tijd om competitief bezig te zijn in darten, tafelvoetbal, schaken of wandelen.

Daily standup

Samen met onze technische partner ga je door de zaken heen die momenteel spelen rondom de gebruikte infrastructuur. Onze partner heeft een voorstel gedaan voor het bijschalen van een backend server, en je bespreekt samen wat dit voor invloed heeft op de applicatie. Nadat je er samen uit bent om dit te gaan doen spreek je een tijdsschema af waarop dit gebeurd en is het aan jou de taak om de rest van de organisatie daarover te informeren.

12:30

Crosspoint Offices Noordwijk

Retrospective

13:45

Crosspoint Offices Noordwijk

Refinement

09:15

Hybride

Daily Standup

We beginnen de dag met een korte stand-up waarin elke collega binnen het IT Development-team een kort overzicht geeft van zijn werkzaamheden. Eventueel is er tijd om issues met elkaar te bespreken en op deze manier weten we van elkaar wat we aan het doen zijn.

12:00

Branding Beachclub Noordwijk

Verjaardagslunch

Eén keer per kwartaal gaan we met alle jarigen lunchen.

09:30

Hybride

Task breakdown

09:15

Online (Teams)

Daily standup

13:30

Hybride

Testscenario's schrijven

16:00

Crosspoint Offices Noordwijk

Borrel aan de bar

Tijdens deze maandelijkse meeting staan we op een informele en gezellige manier stil bij de highlights uit elk team.

VOORWAARDEN

Wat bieden wij?

  • Een gezellige sfeer in een gedreven en enthousiast team
  • Naast hard werken moet er voldoende tijd zijn voor ontspanning, daarom bieden wij 32 vakantiedagen op basis van een 40-urige werkweek
  • Persoonlijke groei en ontwikkeling vinden wij belangrijk, hiervoor krijg jij een budget van €1.000 per jaar
  • Een fitte collega is een productieve collega, met BedrijfsFitness wordt jouw sportabonnement goedkoper
  • Goede borrelplanken en veel gezamenlijke activiteiten, zoals een jaarlijkse citytrip van twee dagen met de hele organisatie
  • Zowel onze hardware als software is gebruiksvriendelijk, daarom werk jij met een MacBook

Neem contact op voor een gesprek met één van onze specialisten!


Meld Misbruik

Pepperflow

Standplaats: Noordwijk Zh

13 januari 2026

Vacature kenmerken


Functiegroep
Overig
Functie
full stack developer
Branche
ICT
Dienstverband
Vast
Uren
1 - 40 uur per week
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Ervaren
Werklocatie
Jonckerweg, Noordwijk Zh

Contact


Adres
Pepperflow
Contactgegevens