MakerLab · Standplaats: Amsterdam · 29 december 2025
Wij zijn ontdekkers
De vraag vinden we net zo belangrijk als het antwoord. En dus willen we het gedrag van mensen begrijpen en snappen hoe een business werkt. We kiezen liever de juiste weg dan altijd maar de weg naar voren.
Hunter van Keulen
Lead Experiment Design
Ben de Jong
Maarten van Hoogdalem
Business Designer
s
Concrete en meetbare experimenten, dat is waar het allemaal om draait. Zo laten we zien hoe jouw product, service of proces zo goed mogelijk aansluit op de behoeften van je klanten. Dankzij onze uiteenlopende achtergronden kunnen we op zo'n beetje elk vlak uit de voeten.
Donald Dingemanse
Ruben der Kinderen
Tristan van Doorn
Innovatie Strateeg
Frederique van Wijk
Operations Manager
Roderick Martens
Founding Partner
Jij
Kom jij ons team versterken?
Business designers
Onze business designers kijken hoe je een concept verandert in een solide businessmodel. Wat ga je eraan verdienen? Is het schaalbaar? Is de markt groot genoeg? Wat kunnen we leren van andere concepten? Weet je het antwoord op deze vragen, dan wordt het een stuk makkelijker om de juiste beslissingen te nemen.
Is het al tijd voor innovatie?
Roderick Martens
Founding Partner
We zullen proberen zo snel mogelijk te reageren.