NCIM Groep · Standplaats: Den Haag · 3 november 2025
Wij nemen contact met je op wanneer we een passende opdracht hebben gevonden.Third slide
Contact opnemen
15487
Datum aanvraag14-11-2025
Rol
Sr. DevOps Engineer
Den Haag, thuiswerken
Omschrijving
Het takenpakket is:
• Het opzetten van verschillende omgevingen voor het testen en deployen van de applicatie;
• Het inrichten en onderhouden van CI/CD pipelines voor het automatisch testen, valideren en deployen van een applicatie bestaande uit verschillende containers;
• Het formuleren van een release-strategy en het beheren van versionering;
• Het integreren van DevSecOps practices in onze ontwikkelmethodes;
• Het inrichten van de productieomgeving verbeteren van de monitoring, alerting en logging van de productieapplicatie;
• Het samenwerken op bovenstaande binnen een scrumteam van ontwikkelaars en data scientists;
"Nederland veiliger maken en veilig houden." Dat is waar jij een bijdrage aan wilt leveren. Je ziet de mogelijkheden van nieuwe IT-technologie om dit doel te bereiken. Ook begrijp je dat nieuwe technologie niet ten koste van alles mag gaan. De privacy van onschuldige burgers moet uiteraard geborgd blijven en de inzet van AI moet passen binnen ethische en wettelijke kaders.
Het doel van jouw nieuwe team is het effectiever en efficiënter inzetten van capaciteit bij bewaken en beveiligen door de toepassing van state-of the-art oplossingen op het gebied van computer vision. Jouw werk gaat ervoor zorgen dat afwijkende patronen sneller en beter gedetecteerd kunnen worden om ondermijnende criminaliteit tegen te gaan. Je komt terecht in een draaiend team dat verschillende computer vision applicaties heeft ontwikkeld. Deze applicaties worden beproefd in de praktijk en uitgebreid op basis van nieuwe technologische ontwikkelingen en behoeften.
Het is jouw rol om de huidige modellen te verfijnen en om nieuwe methodieken en modellen te ontwikkelen die voorzien in de heersende informatiebehoefte. Je bent scherpzinnig, houdt van nieuwe uitdagingen en experimenteert vlot. Je werkt graag in een dynamische en innovatieve omgeving.
Jouw team valt onder afdeling DevOps van de Koninklijke Marechaussee. DevOps valt organisatorisch onder Directie Informatie & Technologie,
binnen het cluster IV van de staf CKMar. Binnen DevOps wordt gewerkt aan verschillende toepassingen op het gebied van AI (computer vision en taalmodellen), robotica en 3D printing. Dit leidt tot een combinatie van prototypes, kennisopbouw en meerwaarde in de praktijk.
Een korte impressie van DevOps vind je in deze interviews:
https://magazines.defensie.nl/kmarmagazine/2020/08/07_achter-de-schermen_08-2020 https://magazines.defensie.nl/kmarmagazine/2021/07/01_robothond_spot_07-2021 https://youtu.be/jHmiyd06gtA
Eisen:
Wensen: