VHLGenetics · Standplaats: Wageningen · 24 september 2025
Business Developer (36 - 40 uur)
Ben jij commercieel ingesteld en gedreven om klantrelaties uit te bouwen en nieuwe groeimogelijkheden te creëren? Wij zoeken een enthousiaste Business Developer. Je bent verantwoordelijk voor het realiseren van omzet van DNA-testen en van genomics gebaseerde toepassingen die de fokkerij van dieren en veredeling van planten ondersteunen. De klanten zijn agrarische ondernemers, fokkerijorganisaties in de landbouwhuisdierenmarkt en bedrijven actief in de plantenveredeling.
De functie
Als Business Developer lever je een actieve bijdrage aan de verkoopstrategie. Je onderhoudt klantrelaties en genereert nieuwe opdrachten. Samen met collega's zorg je ervoor dat projecten succesvol worden uitgevoerd en dat de interne uitvoering van opdrachten soepel verloopt. Je signaleert kansen in de markt, stelt offertes op en onderhandelt over contracten. Je haalt opdrachten binnen, zelfstandig of samen met de Business Manager en Directeur. Daarnaast bouw je klantnetwerken uit op zowel nationaal als internationaal niveau en vertegenwoordig je de organisatie op beurzen, congressen en andere bijeenkomsten. Ook denk je mee over nieuwe producten en diensten en verbeter je processen op basis van evaluaties.
Jij bent de ideale kandidaat als je
Wij bieden jou
Naast een afwisselende, uitdagende baan en een salaris afhankelijk van ervaring, bieden wij je de kans om je verder te ontwikkelen en je talenten volledig in te zetten. Je krijgt een aantrekkelijk en breed pakket aan arbeidsvoorwaarden, zoals 25 vakantiedagen, de mogelijkheid om arbeidsvoorwaarden uit te ruilen en een prima pensioenregeling. We bieden je in eerste instantie een tijdelijk contract, met uitzicht op een vast dienstverband.
Je krijgt ruimte om eigen initiatief te nemen en actief bij te dragen aan verbeteringen. Het volgen van opleidingen en trainingen behoort tot de mogelijkheden.
Wie zijn wij?
VHLGenetics helpt de gezondheid, welzijn en prestaties van dieren te vergroten. Dit doen wij met behulp van genomics gebaseerde oplossingen. Sinds 1986 zijn DNA en genomics de focus van onze organisatie. Onze drie geaccrediteerde en gecertificeerde laboratoria in Nederland, België en Duitsland zijn toonaangevende en ervaren DNA-serviceproviders. Door samenwerkingen met onze distributeurs en andere sterke partners bieden we wereldwijd onze DNA-diensten met uitstekende lokale service aan.
Enthousiast?
Herken je jezelf in dit profiel en ben je enthousiast over deze functie? Dan ontvangen we graag jouw sollicitatie voor donderdag 9 oktober 2025. Stuur je motivatie en cv onder vermelding van vacature Business Developer naar t.a.v. , .
Heb je vragen over de functie? Stel ze dan gerust aan , telefoonnummer .
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.
Contact