Centric · Standplaats: Gouda · 10 september 2025

Expertises

Jij en Centric

Over ons

Consultancy

Software Implementatie Consultant

HBO / WO 32 uur Gouda

Wil jij retailers helpen om hun digitale processen naar een hoger niveau te brengen door de wensen van de klant te vertalen naar slimme en effectieve oplossingen? Het kan als Software Implementatieconsultant bij Centric.

Wat jij doet

Als Software Implementatie Consultant beschik je over analytische vaardigheden en sterke communicatie skills, waarmee je de wensen van de klant vertaalt naar slimme en effectieve oplossingen binnen de Omnichannel Retail Suite.

Jouw rol als Software Implementatie Consultant is een veelzijdige en uitdagende functie, waarin je opereert op het raakvlak van organisatie en IT. Je werkt in een dynamische en internationale omgeving, waarin je nauw samenwerkt met collega's uit Nederland, België, Zweden en Roemenië. Met jouw analytische vaardigheden en sterke communicatie skills ben je de brug tussen technische mogelijkheden en praktische toepassingen. Hoe je dit doet? Door samen te werken. Samenwerking van de juiste mensen leidt tot fantastische resultaten. Wat doe je nog meer?

  • Configureren en optimaliseren van softwareoplossingen om naadloos aan te sluiten op de klantwensen
  • Trainen van gebruikers zodat zij de software effectief kunnen gebruiken
  • Identificeren van knelpunten en verbeterkansen, en deze terugkoppelen aan het ontwikkelingsteam
  • Vertalen van klantbehoeften naar concrete oplossingen
  • Inventariseren, analyseren en documenteren van bedrijfsprocessen, RFC's en configuraties
  • Samenwerken met product owners en developers om de functionaliteit en implementatie van onze software continu te verbeteren

Hier starten jouw kansen

Zonder dat je het misschien weet, ben je al eens met Centric in aanraking geweest. Als je betaalt in de winkel. Als je een glas kraanwater drinkt. Als je een paspoort aanvraagt. Duizenden organisaties en hun miljoenen klanten rekenen elke dag weer op onze 200+ technologische oplossingen, hoogwaardige IT-diensten en 3.700 gekwalificeerde professionals waaronder 550 gedetacheerde collega's. Samen zorgen we dat belangrijke processen in onze samenleving altijd doordraaien.

Zodra je Centric komt versterken, omring jij jezelf met mogelijkheden. Zo kun je jouw kennis vergroten door samen te werken met de ongeveer 300 collega's van Centric Retail & Logistiek. Als partner van bedrijven binnen retail, logistiek, transport, bouw en financiele instellingen zorgen wij er dagelijks voor dat magazijnen goed gevuld blijven, supermarkten en winkels bevoorraad worden en honderdduizenden klanten hun dagelijkse boodschappen en andere aankopen naadloos kunnen afrekenen binnen supermarkten en andere retailers in binnen- en buitenland. Maar ook dat vrachtwagens zo optimaal mogelijk beladen en geoptimaliseerde routes rijden, bouwbedrijven inzicht hebben in hun projectplanning en resources en dat financiele instellingen snel kredietrisico's kunnen inschatten met onze risk solutions. Kortom, een rol binnen Centric Retail & Logistiek geeft je de mogelijkheid om een concrete bijdrage te leveren aan sectoren die impact hebben en maken op de maatschappij!

Dit breng je mee

Wij zorgen voor een werkomgeving waar jij blij kunt zijn en gewaardeerd wordt. Andersom voeg jij als Software Implementatie Consultant waarde toe met jouw:

  • Afgeronde HBO- of WO-opleiding
  • Minimaal 2 jaar relevante werkervaring, met technisch inzicht en ervaring in het configureren en optimaliseren van software
  • Uitstekende communicatieve vaardigheden in zowel Nederlands als Engels, zowel mondeling als schriftelijk
  • Groot verantwoordelijkheidsgevoel en een proactieve houding, zowel richting de klant als binnen de eigen organisatie

Ervaring in de retailsector (is een pré)

Dit krijg je

Bij Centric vind je veel flexibiliteit en vrijheid om jouw vak als Software Implementatie Consultant succesvol uit te oefenen. Zo werk je bij een fulltime werkweek drie dagen op kantoor of on-site bij de klant en twee dagen vanuit huis. Verder kun je voor deze functie rekenen op:

  • Een brutosalaris tot € 5.400,- per maand, afhankelijk van kennis en ervaring
  • Tot 26 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag die we in mei uitbetalen
  • Een leaseauto of mobiliteitsbudget
  • Een bijdrage aan je pensioen van 7,5% van je pensioengrondslag
  • Loyaliteitsdagen: des te langer je bij ons werkt des te meer vrije tijd
  • Een thuiswerkvergoeding tot € 15,00 per maand
  • Onbeperkte mogelijkheden voor het volgen van opleidingen. Centric helpt jou graag slagen
  • Tot 15% voordeel op jouw collectieve ziektekostenverzekering
  • Een bonus tot € 1.500,00 als jij een nieuwe collega aan ons voorstelt
  • Een personeelsvereniging die écht leuke dingen organiseert. Ga je mee naar Praag, de Efteling of skiën?

Dit zijn de arbeidsvoorwaarden op basis van een 40-urige werkweek. Hoeveel uur wil jij ons versterken? Laten we overleggen over de fulltime of parttime (min. 32 uur) mogelijkheden. Voor een overzicht van alle arbeidsvoorwaarden ga je naar careers.centric.eu/nl/jij-en-centric/arbeidsvoorwaarden .

Diverse en complexe IT-vraagstukken

Impactvolle en vooruitstrevende projecten

Omring jezelf met mogelijkheden bij Centric

Wil jij met jouw analytische vaardigheden en sterke communicatie skills digitale processen van retailers naar een hoger niveau brengen? Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met onze Recruiter, via of .

  • Zien we een match? Laten we elkaar beter leren kennen tijdens 1 of meerdere gesprekken
  • Zijn we allebei enthousiast over een samenwerking?
  • Zodra de handtekeningen zijn gezet, ben jij onze nieuwe collega. Nu al zin in.
  • Op jouw eerste werkdag stap jij binnen in een wereld waar je omringd wordt door verschillende mogelijkheden

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

We only have positions available for Dutch-speaking applicants residing in the Netherlands.

Een kansrijke omgeving voor een glansrijke carrière

Impactvolle en vooruitstrevende projecten

Solliciteren bij Centric

Bedrijfsprofiel

Centric Professional Staffing helpt klanten zoals Ministeries, Banken/Verzekeraars, zorg- en onderwijsinstellingen en andere grote organisaties met het oplossen van technische en/of functionele vraagstukken. Dit doen we met een trots team van 180 collega's die bestaan uit Infrastructuur Specialisten, Softwareontwikkelaars, Software Testers, Business Intelligence consultants, (Data) Analisten/ Scientists en Technisch en Functioneel Applicatiebeheerders.

Centric is een hechte en informele organisatie die in haar medewerkers investeert. Want we willen graag dat jij tevreden bent. Dat je met plezier naar je werk gaat en doet waar jij goed in bent. Bovendien kun je rekenen op persoonlijke begeleiding. In je dagelijks werk, maar ook op het gebied van je loopbaan.
Werken we hard? Zeker! Maar ook relaxen staat hoog op de agenda. Daarom tuigen we regelmatig een leuke activiteiten op. Meer sportief ingesteld? Maak dan je spieren los bij onze zeer actieve fiets- of hardloopclubs. Twijfel je nog? Neem dan contact op met Henk Wouda, 06 13618337 of met Ferdinand Neijndorff, 06 1078773 Currently we are specific looking for professionals who speak fluently Dutch.

Meld Misbruik

Centric

Standplaats: Gouda

10 september 2025

Vacature kenmerken


Functiegroep
Overig
Functie
software consultant
Branche
ICT
Dienstverband
Vast
Uren
32 uur per week
Salaris
€ 5.400
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Ervaren
Werklocatie
Antwerpseweg, Gouda

Contact


Adres
Centric
Contactgegevens
Niek van Beek