Centric · Standplaats: Groningen · 2 september 2025

Expertises

Jij en Centric

Over ons

Informatie Analist

32-40 uur Groningen

Ben jij de Informatie Analist die energie krijgt van werken in een dynamische Agile werkomgeving? Als Informatie Analist krijg je de kans om met een multidisciplinair scrumteam te werken aan uiteenlopende en boeiende projecten bij diverse klanten. Je zult je vaardigheden kunnen aanscherpen en verder ontwikkelen in een omgeving waar samenwerking en klantgerichtheid centraal staan. Maak werk van onze mogelijkheden..

Wat jij doet

Je begint met het interviewen van stakeholders om hun behoeften en wensen te begrijpen en te vertalen naar oplossingsrichtingen. Vervolgens specificeer je de systeem- of functionele requirements en prioriteer je deze in nauwe samenwerking met de klant. Hoe dat je dat? Op basis van de verzamelde informatie schrijf je heldere documenten zoals vooronderzoeken, impactanalyses, verbetervoorstellen, user stories of functionele ontwerpen. Wat doe je nog meer?

  • Je bouwt bruggen tussen de wens en de oplossing, tussen de business en de IT, en tussen de gebruikers en de IT-specialisten
  • Daarnaast toets je de haalbaarheid van verschillende oplossingsrichtingen

Als Informatie Analist treed je in dienst bij Centric en word je ingezet bij één of meerdere opdrachtgevers. De diversiteit in werklocatie, welke maximaal één uur van huis ligt, laat je kennismaken met vele organisaties. Zo blijf je je ontwikkelen binnen jouw vakgebied. Met jouw Field Manager stel je een ontwikkelplan op en samen bepalen jullie welke opleidingen, trainingen en opdrachten passen bij jouw ontwikkelingswensen. Tot slot word je onderdeel van de vakgroep waarin kennisdeling en onderlinge coaching met collega's centraal staat.

Dit breng je mee

Wij zorgen voor een werkomgeving waar jij blij kunt zijn en gewaardeerd wordt. Andersom voeg jij als Informatie Analist waarde toe met jouw:

  • Een afgeronde HBO/WO opleiding met een sterk ICT-component
  • Minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring met het in kaart brengen van processen en informatiebehoeften
  • Ervaring met werken binnen de (Rijks)overheid is een sterke pré
  • Certificaten op het gebied van requirements-analyse, procesmodellering
  • Kennis van en ervaring met SAFe /Agile werken
  • Kennis van en ervaring met het in kaart brengen, analyseren en beschrijven van requirements

Dit krijg je

Bij Centric kun je als Informatie analist / functioneel ontwerper rekenen op:

  • Een brutosalaris tot €5400,- per maand afhankelijk van kennis en ervaring
  • 26 vakantiedagen en 8% vakantietoeslag die we in mei uitbetalen
  • Een bijdrage aan je pensioen van 7,5% van je pensioengrondslag
  • Een winstdeling tot wel 50% van het gemiddelde brutomaandsalaris
  • Loyaliteitsdagen: des te langer je bij ons werkt des te meer vrije tijd
  • Een thuiswerkvergoeding tot € 15,00 per maand
  • Onbeperkte mogelijkheden voor het volgen van opleidingen
  • Mobiliteitsbudget omdat jij zelf wil bepalen hoe je van huis naar het werk reist
  • Reiskostenvergoeding voor woon-werkverkeer van € 0,23 netto per kilometer óf een NS Business Card
  • Tot 15% voordeel op jouw collectieve ziektekostenverzekering
  • Een bonus tot € 1.500,00 als jij een nieuwe collega aan ons voorstelt
  • Een personeelsvereniging die écht leuke dingen organiseert. Ga je mee naar Praag, de Efteling of skiën?
  • Productiviteitsbonus

Dit zijn de arbeidsvoorwaarden op basis van een 40-urige werkweek. Hoeveel uur wil jij ons versterken? Laten we overleggen over de fulltime of parttime (min. 32 uur) mogelijkheden. Voor een overzicht van alle arbeidsvoorwaarden ga je naar careers.centric.eu/nl/jij-en-centric/arbeidsvoorwaarden.

Omring jezelf met mogelijkheden bij Centric

Ben jij de informatie analist / Functioneel Ontwerper die het leuk vindt om in een Agile werkomgeving te werken?

Voor meer informatie over de functie kun je contact opnemen met onze Ilona Joosten via of .

Goed om te weten:

  • Zien we een match? Laten we elkaar beter leren kennen tijdens één of meerdere gesprekken
  • Zijn we allebei enthousiast over een samenwerking?
  • Zodra de handtekeningen zijn gezet, ben jij onze nieuwe collega. Nu al zin in.
  • Op jouw eerste werkdag stap jij binnen in een wereld waar je omringd wordt door verschillende mogelijkheden

Hier starten jouw kansen

Professional Services

Zonder dat je het weet, ben je met Centric in aanraking geweest. Als je betaalt in de winkel. Als je een glas kraanwater drinkt. Als je een paspoort aanvraagt. Duizenden organisaties en hun miljoenen klanten rekenen elke dag op onze 200+ technologische oplossingen, hoogwaardige IT-diensten en 3.700 gekwalificeerde professionals. Samen zorgen we dat belangrijke processen in onze samenleving altijd doordraaien.

Zodra je onze businessunit Professional Services komt versterken, omring jij jezelf met mogelijkheden. Zo kun je jouw kennis vergroten door samen te werken met ruim 500 (gedetacheerde) collega's. Als partner van ministeries, banken, verzekeraars en andere toonaangevende organisaties zorgen wij er dagelijks voor dat complexe projecten en veeleisende vraagstukken geen obstakels zijn, maar uitdagingen die met vertrouwen tegemoet getreden worden. Of het nu gaat om korte of lange opdrachten: de professionals van Centric Staffing staan klaar om het verschil voor en bij onze opdrachtgevers te maken!

Denk je dat je de juiste ervaring en vaardigheden hebt om als Technisch applicatiebeheerder bij Centric aan de slag te gaan? Aarzel dan niet en solliciteer direct via de sollicitatieknop. We kijken uit naar je sollicitatie!

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

We only have positions available for Dutch-speaking applicants residing in the Netherlands.

Solliciteren bij Centric

Bedrijfsprofiel

Centric Professional Staffing helpt klanten zoals Ministeries, Banken/Verzekeraars, zorg- en onderwijsinstellingen en andere grote organisaties met het oplossen van technische en/of functionele vraagstukken. Dit doen we met een trots team van 180 collega's die bestaan uit Infrastructuur Specialisten, Softwareontwikkelaars, Software Testers, Business Intelligence consultants, (Data) Analisten/ Scientists en Technisch en Functioneel Applicatiebeheerders.

Centric is een hechte en informele organisatie die in haar medewerkers investeert. Want we willen graag dat jij tevreden bent. Dat je met plezier naar je werk gaat en doet waar jij goed in bent. Bovendien kun je rekenen op persoonlijke begeleiding. In je dagelijks werk, maar ook op het gebied van je loopbaan.
Werken we hard? Zeker! Maar ook relaxen staat hoog op de agenda. Daarom tuigen we regelmatig een leuke activiteiten op. Meer sportief ingesteld? Maak dan je spieren los bij onze zeer actieve fiets- of hardloopclubs. Twijfel je nog? Neem dan contact op met Henk Wouda, 06 13618337 of met Ferdinand Neijndorff, 06 1078773 Currently we are specific looking for professionals who speak fluently Dutch.

Meld Misbruik

Centric

Standplaats: Groningen

2 september 2025

Vacature kenmerken


Functiegroep
Overig
Functie
informatie analist
Branche
ICT
Dienstverband
Vast
Uren
32 - 40 uur per week
Salaris
€ 5.400
Opleidingsniveau
HBO
Carriere
Ervaren
Werklocatie
Praediniussingel, Groningen

Contact


Adres
Centric
Contactgegevens
Danitsha Abdul