Aangeboden door harpagornis, zondag 7 juni 2026 13:41, 133 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 500,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Goede staat
Garantie Nee
Verzending ophalen
Betaling contant, bank vooraf, paypal vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Bij deze bied ik een prachtige en unieke Atari MEGA STE set aan. Dit professionele topmodel uit de 16-bits lijn van Atari verkeert in absolute verzamelaarsstaat. Deze specifieke machine heeft een unieke industriële geschiedenis: hij is in 1993 door het bedrijf Telenorma ingezet als dedicated beveiligingsterminal (vandaar de zeldzame 'NT' sticker op de onderkant).

Omdat hij zijn hele leven in een schone, droge bedrijfsomgeving heeft gestaan, is de behuizing van zowel de computer, de monitor als het toetsenbord zo goed als niet vergeeld. De set ziet er werkelijk superstrak uit.

100% Batterijveilig: Het moederbord is uitgerust met een originele Dallas DS1287 RTC chip in plaats van een lekkende Varta-accu. De printplaat is daardoor gegarandeerd vrij van accuzuurschade, is gortdroog en blinkend schoon.
  1. Harde Schijf: De originele 40MB Quantum ProDrive SCSI-schijf start direct en zonder problemen op.
  2. Floppy Drive: Voorzien van de originele Epson 3.5" drive.
Werking: De computer bootst bij het aanzetten direct in de originele Telenorma software (V4.10 uit 1993). Door de Alternate-toets ingedrukt te houden tijdens het opstarten, omzeil je dit en start hij direct door naar de iconische groene Atari GEM Desktop (TOS 2.05/2.06).

Specificaties:
  • Model: Atari MEGA STE (1991)
  • Processor: Motorola 68000 op 16 MHz (schakelbaar naar 8 MHz) met 16 KB Cache.
  • Geheugen: 2 MB RAM (uitbreidbaar tot 4 MB).
  • Grafisch: Ingebouwde Blitter chip.
  • Geluid: Stereo 8-bit PCM (STE audio specificaties).
Wat zit er bij deze set?
  1. Atari MEGA STE computer (2MB RAM / 40MB HDD).
  2. Atari SM124 High-Resolution Monochrome Monitor (geeft een prachtig, vlijmscherp beeld).
  3. Origineel los Atari MEGA STE Toetsenbord (Duitse QWERTZ-indeling, past bij de Telenorma-historie).
  4. ST-TIMER: Een unieke, op maat gemaakte Telenorma tijdvertagingsrelais/delay switch voor netspanningsbeveiliging.
  5. Stroomkabels.
Let op: Er zit géén muis bij de set. De computer reageert perfect op het toetsenbord, maar voor volledige bediening van de desktop is een Atari-muis of een moderne USB-adapter vereist.

Gezien de zeldzaamheid van het model en de aanwezigheid van de kwetsbare, zware glazen CRT-monitor, is verzending géén optie. De set kan uitsluitend worden opgehaald (en desgewenst werkend worden gezien).

Richtprijs voor deze complete, kerngezonde set is € 500. Bieden naar waarde via de advertentie. Op onzinbiedingen of vragen als "wat is de minimale prijs" wordt helaas niet gereageerd.

Adverteerder

Naam
harpagornis
Locatie
8442 DC, Heerenveen, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(8)
History
39 advertenties 1 actief
Actief sinds
woensdag 16 maart 2005 22:17
Karma
1.915

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 8442 DC, Heerenveen, Nederland

Toon op kaart