Aangeboden door Casplantje, dinsdag 26 mei 2026 12:21, 93 views
Laatste wijziging op dinsdag 26 mei 2026 22:21

Advertentiedetails


Vraagprijs N.o.t.k.
Verzendkosten Exclusief
Staat Goede staat
Garantie Nee
Verzending ophalen
Betaling contant, paypal vooraf, bitcoin en betaalverzoek

Beschrijving

Ik heb nog een aantal rollen 2.85mm filament, waar ik al even niets mee doe vanwege overstap naar 1.75. Een deel is nog verzegeld, de aangebroken rollen waren in originele doos in huis opgeslagen.

De zwarte abs+ en groene petg zijn nog verzegeld, van alle aangebroken rollen is nog meer dan de helft over.

Mag opgehaald worden tegen elk aannemelijk bod.

Adverteerder

Naam
Casplantje
Locatie
5684 BL, Best, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(7)
History
15 advertenties 1 actief
Actief sinds
dinsdag 8 april 2008 15:50
Karma
3.570

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 5684 BL, Best, Nederland

Toon op kaart