Gevraagd door Jelski, dinsdag 19 mei 2026 03:21, 94 views

Advertentiedetails


Max. prijs N.o.t.k.
Staat Onbekend
Garantie Nee
Verzending langsbrengen
Betaling niet van toepassing

Beschrijving

Beste,

Ik heb zo'n 95 HUE lampen, 20 schakelaars en 14 sensoren op één HUE bridge pro gekoppeld staan. Deze HUE configuratie wil ik graag intuïtief geprogrammeerd hebben door iemand die hier erg handig in is en het maximale uit mijn configuratie kan halen. Ik heb de HUE app alsmede Hue Essentials en daarnaast nog een Homey Bridge pro en Google Nest/ Home devices en wat Eufy apparatuur. Vind jij het leuk om te programmeren en mij te helpen laat het me weten svp. Ik heb reeds iemand die goed is in Homey, echter uit de HUE moet veel meer te halen zijn en makkelijker kunnen werken voor ons dan dat het nu werkt, dit wil zeggen; ik ben ten diensten van de apparatuur nog helaas.

Laat me weten svp!

Vriendelijke groet,

Jelle

+31614680060/ verhage@jelsky.nl

Adverteerder

Naam
Jelski
Locatie
6851 EE, Huissen, Nederland
Beoordeling
0 van 5 sterren
(0)
History
1 advertentie 1 actief
Actief sinds
donderdag 16 maart 2023 01:55
Karma
63

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 6851 EE, Huissen, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.