Het betreft een Samsung LC49HG90DMUXEN: een 49” ultrawide curved monitor (32:9) met 144Hz refresh rate, ideaal voor simracing of productiviteit.
Het scherm is altijd netjes gebruikt en verkeert in goede staat.
Specificaties (kort):
Bieden mag, maar graag serieus.
Ophalen is voor mij de enige optie, gezien het formaat.
Specificaties (kort):
- 49 inch (32:9 super ultrawide)
- 144Hz refresh rate