Aangeboden door Vexillum, donderdag 2 april 2026 17:20, 107 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 125,-
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Goede staat
Garantie Nee
Ouderdom 122 maanden
Verzending ophalen
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Dit scherm heeft plaatst gemaakt voor een nieuwe Oled Ultra wide en 2 van die schermen is wat te veel op mijn bureau. Altijd met veel plezier gebruikt en functioneert nog prima.

Het model staat bekend om lichte backlight bleeding. En daar heeft deze ook last van. In de praktijk merk je hier bij normaal gebruik nauwelijks iets van. Zelf viel het mij vooral op bij laadschermen of andere situaties waarin het beeld grotendeels zwart is. Heb hem niet voor niets 10 jaar gebruikt.

Verder gewoon een prima scherm waar nog lekker mee gegamed kan worden.

Omdat ik de originele doos niet meer heb is alleen ophalen mogelijk

LET OP: G-Sync werkt alleen icm een Nvidia videokaart

Adverteerder

Naam
Vexillum
Locatie
8071 GC, Nunspeet, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(15)
History
32 advertenties 1 actief
Actief sinds
woensdag 7 november 2012 13:22
Karma
2.422

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 8071 GC, Nunspeet, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.