Aangeboden door Vento97, woensdag 1 april 2026 09:20, 103 views
Laatste wijziging op donderdag 2 april 2026 13:29

Advertentiedetails


Vraagprijs € 195,-
Verzendkosten Inclusief
Staat Goede staat
Garantie Nee
Verzending (pakket)post nationaal
Betaling bank vooraf

Beschrijving

goede staat aangeboden:

Samsung Galaxy Z Flip5, 256GB Grafiet

Overgenomen van een mede tweaker echter heb ik toch liever een normale smartphone

Zoals op de foto's te zien voorzichtig gebruikt, enkel een klein krasje (van het hoesje losmaken op de scharnier. Scharnier zelf vouwt nog tot bijna 180 graden plat (zie foto).

Omdat de voor-aangebrachte screenprotector een bubbel op de crease gaf is deze vervangen door een Ringke Dual Easy Film. Hier is nog een nieuwe beschikbaar, deze wordt meegeleverd. Het plakken hiervan is niet veel anders dan bij welke screen protector dan ook.


Momenteel alleen verzenden ivm werk.


Prijs is incl verzendkosten

Adverteerder

Naam
Vento97
Locatie
9741 GA, Groningen, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(31)
History
29 advertenties 1 actief
Actief sinds
vrijdag 5 december 2014 16:37
Karma
1.664

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 9741 GA, Groningen, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.