Aangeboden door NLKris, donderdag 26 maart 2026 03:13, 53 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 150,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Goede staat
Garantie Nee
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Bij deze bied ik mijn LG Ultragear 27GN850-B aan. Deze monitor heeft geen introductie nodig. Eén van de meest verkochte schermen ivm zijn geweldige beeld + specs.

De reden dat ik deze weg doe, is dat ik een 34 inch scherm heb gekocht. Ik heb totaal 3 van deze schermen, maar een 4e wordt te veel.

Betreft een IPS scherm met Nvidia G-Sync, daardoor ook AMD Freesync. Volledige specs staan wel op internet.

Scherm is voorzien van doos. Zit een klein krasje helemaal links. Indien het scherm aan staat amper te zien.

Schermdiagonaal: 27"

Resolutie: 2560x1440 (Quad HD)

Refreshrate: 144Hz

LCD-paneel: Nano IPS

Video in: 1x DisplayPort, 2x HDMI

Adverteerder

Naam
NLKris
Locatie
1775 HA, Middenmeer, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(6)
History
21 advertenties 5 actief
Actief sinds
maandag 12 december 2016 16:51
Karma
1.205

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 1775 HA, Middenmeer, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.