Aangeboden door Thrillseekah, zondag 22 maart 2026 23:16, 548 views
Laatste wijziging op dinsdag 24 maart 2026 11:47

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 150,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Defect
Garantie Nee
Verzending ophalen en (pakket)post internationaal
Betaling contant, bank vooraf, paypal vooraf, bitcoin en betaalverzoek

Beschrijving

Zoals de titel zegt. Gekocht als werkend maar bij aankomst zag ik direct dat hij al open was geweest en eenmaal in ds pc gebeurde er niks.

Bij nadere inspectie vd kaart kunnen vinden dat er niks mist of dat de gpu kapot is. Verder online speur werk geeft aan dat 1 van de 12v mosfets vervangen moet worden. Als de kaart in de pc zit en ik 1 van de 8pins connect. Start de pc zonder beeld. Als ik 2 8 pins connect start de hele pc niet. Online dit op gezocht en gevonden. Helaas heb ik niet de juiste apperatuur om dit zelf te doen. Kaart koste mij 325. Ik zou er nu graag 150 voor willen.

Adverteerder

Naam
Thrillseekah
Beoordeling
5 van 5 sterren
(33)
History
170 advertenties 1 actief
Actief sinds
zondag 11 januari 2004 23:06
Karma
8.969

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.