Aangeboden door todiefor, woensdag 11 maart 2026 16:17, 68 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 75,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Onbekend
Garantie Nee
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Te koop aangeboden: 4x Micron 5100 PRO 960GB M.2 Enterprise SSD's.

Mooie, betrouwbare enterprise SSD's in M.2 formaat. Zeer geschikt voor in zuinige homelab nodes (zoals Dell Micro of HP Mini pctjes) of als robuuste boot/cache drives. Omdat het de Pro-serie is, hebben ze een uitstekende endurance en zakken de prestaties niet in bij zware belasting.

Belangrijk (Interface):
Let op: Dit zijn SATA M.2 SSD's, geen NVMe! Controleer dus even goed of het M.2 slot op jouw moederbord het SATA-protocol ondersteunt.

Specificaties:
  • Model: Micron 5100 PRO
  • Capaciteit: 960GB per stuk
  • Form factor: M.2 (2280 lengte)
  • Interface: SATA 6Gb/s (SATA M.2)
  • NAND: Enterprise TLC met power-loss protection (PLP)
Prijs & Afhandeling:
De genoemde vraagprijs is per stuk. Wil je er meerdere overnemen of de hele set van 4 stuks in één keer inlijven? Stuur dan even een DM voor een combiprijs.

Ophalen kan in Utrecht. Verzenden is uiteraard ook mogelijk, ze passen eventueel prima in een degelijk verpakt brievenbuspakje met track & trace. Kosten en risico voor de koper.

Adverteerder

Naam
todiefor
Locatie
3511 BN, Utrecht, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(2)
History
55 advertenties 16 actief
Actief sinds
donderdag 18 mei 2006 15:47
Karma
2.676

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 3511 BN, Utrecht, Nederland

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.