Aangeboden door ShaSem, vrijdag 6 februari 2026 17:16, 94 views
Laatste wijziging op zaterdag 7 februari 2026 13:02

Advertentiedetails


Vraagprijs € 100,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Defect
Garantie Nee
Verzending ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

iPhone 12 Pro, scherm defect. Mijn vader is er op gaan zitten tijdens het klussen :+

Gaat aan, je hoort dat hij geluiden maakt, maar het scherm laat niks meer zien en reageert niet. Moet nog gewiped worden. Ik heb een verwijder-request ingediend via Zoek mijn iPhone, maar dat wordt om een of andere reden niet doorgevoerd. De iPhone lijkt niet vanzelf met internet te verbinden. Via iTunes een restore, in recovery mode of niet, lukt niet (Error 53), waarschijnlijk omdat het scherm stuk is / er onofficiële hardware in zit.

Voor zo'n €60 kan je een LCD scherm halen bij iFixit, voor nog wat meer een OLED-scherm. Het scherm wat er nu op zat was (helaas) ook al geen officieel scherm meer, en de batterij is ook nep (maar werkt wel prima). FaceID deed het wel nog!

Doe evt een goed bod.

Adverteerder

Naam
ShaSem
Locatie
2315 HL, Leiden, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(18)
History
33 advertenties 7 actief
Actief sinds
woensdag 9 maart 2016 19:40
Karma
5.817

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 2315 HL, Leiden, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.