Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails
| Vraagprijs | € 125,- |
|---|---|
| Verzendkosten | Exclusief |
| Staat | Nieuwstaat |
| Garantie | Ja |
| Ouderdom | 8 maanden |
| Verzending | ophalen en (pakket)post nationaal |
| Betaling | bank vooraf en betaalverzoek |
Beschrijving
Ik heb dit moederbord afgelopen zomer nieuw gekocht bij Megekko. Er bleken een paar pennetjes in de socket iets verbogen te zijn. Megekko heeft dat onder garantie door Gigabyte laten repareren.
Omdat het hele proces ruim drie weken zou duren en ik al die tijd mijn nieuwe pc niet zou kunnen gebruiken, had ik intussen een nieuw exemplaar gekocht. Vervolgens kwam het opgestuurde exemplaar retour. Zo te zien heeft Gigabyte een nieuwe socket gemonteerd of misschien zelfs een nieuw exemplaar opgestuurd. Het ziet er als nieuw uit. Maar ik heb aan één exemplaar genoeg. Daarom te koop.
Bij aankoop zat er 3 jaar garantie op. Dus nog steeds een kleine 2,5 jaar garantie bij Megekko.
Ik heb hetzelfde moederbord (met een Intel 265K en 2x 32GB) in mijn eigen pc zitten en ben er heel tevreden over. Lekker snel, soepel en niet erg warm. Diverse mogelijkheden voor overklokken. De Wifi is supersnel (Wifi-7, is sneller dan mijn Wifi-6 router).
Ik heb het moederbord uitgezocht omdat het er mooi (wit/alu) uitziet, maar vooral ook vanwege de aansluitingen:
USB4-C, 10x USB-A, HDMI, DP.
Drie slots met 1x PCIe 5.0 en 2x PCIe 4.0.
En 3x M2 slots (screwless met heatsink).
Vraagprijs 125 euro, exclusief verzending.
Let op, alleen serieuze interesse.
Ik heb dit moederbord eerder hier aangeboden. Toen kreeg ik een reactie van een "koper" die heel serieus deed en gegevens uitwisselde. Alles netjes ingepakt klaar gelegd voor verzending. Vervolgens geen betaling maar een smoes waarom hij er toch vanaf zag. En daarna gebeurde hetzelfde nog een keer met een nieuwe "koper". Daarom heb ik de advertentie toen teruggetrokken. Maar het is zonde als het hier ongebruikt blijft liggen.
:strip_exif()/m/94622/1VL5ZUgINFlm0FFwOpj5eTDLU9XvKV76myC4p4O29sVDJQENdi.jpeg?f=imagemedium)