Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails
| Vraagprijs | € 150,- |
|---|---|
| Verzendkosten | Exclusief |
| Staat | Nieuwstaat |
| Garantie | Nee |
| Ouderdom | 70 maanden |
| Verzending | ophalen |
| Betaling | bank vooraf en betaalverzoek |
Beschrijving
🧠 Wat is het precies?
Het is een ultrakleine, passief gekoelde computer gebouwd door Compulab, ontworpen om 24/7 te draaien zonder ventilatoren of bewegende onderdelen — ideaal voor omgevingen waar betrouwbaarheid belangrijk is en weinig ruimte of koeling beschikbaar is.Specs:
- Intel Celeron J-3455 processor, 4 cores
- 4GB RAM
- 2 x Gigabit Ethernet ports
- SATA M.2 storage device 64GB M.2 SATA
- 4 x USB 3.0 / 2.0 ports
- Up to 9V-36V DC power input
- Side/bottom VESA / DIN Rail mounting
- Rugged, MIL-STD-810G
- 112 x 84 x 34mm
Ik heb deze jaren gedraaid met pfSense als firewall. Mede dank zij de 2 NIC's en stille werking is de Fitlet2 een prima optie voor dergelijke functionaliteiten. Maar kan natuurlijk ook voor andere doeleinden worden ingezet, zoals IoT gateways, industriele monitoring&controle, kiosk systemen en firewalls.
Cosmetisch in nieuwstaat, heeft jaren in de meterkast gestaan. Geheel compleet met Fitlet2, voeding en handleiding. Als OS staat er nu Linux Mint op.
Prijs destijds was 393 euro. Prijs nu 150 euro. Je krijgt dan de VESA mounting plate er ook bij.
Ophalen mogelijk, verzendmethode+kosten+risico koper.
:strip_exif()/m/10111/1VKo2rTB02MlFx9PEMcsYFn0YH633HMx8RrdMuHytdHsUQD9Ur.jpeg?f=imagemedium)